Diablo 63 maskesi nereden bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Piyasada biliyorsunuz Diablo 63 diye bir eleman var ve iyi şarkı yapıyor. O Diablo 63 başka birisi mi yoksa Massaka mı tam doğrulamış değilim. Diablo 63 adlı elemanın maskesini arıyorum, nerede bulup satın alabilirim?

Diablo 63 dediğin adam ile Massaka farklı. Bunu sesinden de rahat bir şekilde anlayabilirsin.

Gerçi aynı kişi diyorlar ama... beni bile tereddüt içinde bıraktılar :/

Muhtemelen trollendik.
Trollendik falan ama son çıkardıkları müzik dehşet.

Değiler, ikisi de aynı kişi arkadaşlar.
Son müziklerini dinlerseniz *Diablo63 - MASKEM (massaka öldü mü) [OFFICIAL VIDEO]*
Klibini izlerseniz massakanın maskeyi çıkardığını görürsünüz ayrıca üstüne üstlük kolundaki makyajı yırttığını falan bile görebilirsiniz. (dakika 2:20 ile 2:27 arasında)

Ayrıca arkadşalar niye bilmiyorum o eldiven benim çok dikkatimi çekti ben de maskeden ziyade o eldiveni istiyorum :D

O klipdeki masakka olabilir ama diablo 63 ölüme atak sihirbaz isimli şarkıdaki eleman başka biri çünkü maskem adlı şarkıda Diablo kuzen diye bir kelime söylüyor yani diablo ile masakka kuzen veya arkadaş
Değiler, ikisi de aynı kişi arkadaşlar.
Son müziklerini dinlerseniz *Diablo63 - MASKEM (massaka öldü mü) [OFFICIAL VIDEO]*
Klibini izlerseniz massakanın maskeyi çıkardığını görürsünüz ayrıca üstüne üstlük kolundaki makyajı yırttığını falan bile görebilirsiniz. (dakika 2:20 ile 2:27 arasında)

Ayrıca arkadşalar niye bilmiyorum o eldiven benim çok dikkatimi çekti ben de maskeden ziyade o eldiveni istiyorum :D

O klipdeki masakka olabilir ama diablo 63 ölüme atak sihirbaz isimli şarkıdaki eleman başka biri çünkü maskem adlı şarkıda Diablo kuzen diye bir kelime söylüyor yani diablo ile masakka kuzen veya arkadaş
İkisi aynı kişi. Seslerine dikkat et. Çok benziyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı