Diablo 63 maskesi nereden bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Piyasada biliyorsunuz Diablo 63 diye bir eleman var ve iyi şarkı yapıyor. O Diablo 63 başka birisi mi yoksa Massaka mı tam doğrulamış değilim. Diablo 63 adlı elemanın maskesini arıyorum, nerede bulup satın alabilirim?

O klipdeki masakka olabilir ama diablo 63 ölüme atak sihirbaz isimli şarkıdaki eleman başka biri çünkü maskem adlı şarkıda Diablo kuzen diye bir kelime söylüyor yani diablo ile masakka kuzen veya arkadaş
Diablo Massaka'nın hayali karakteri çıktı. Klipler de Diablo'yu canlandıran kişi Şehinşah isimli biri.

Piyasada biliyorsunuz Diablo 63 diye bir eleman var ve iyi şarkı yapıyor. O Diablo 63 başka birisi mi yoksa Massaka mı tam doğrulamış değilim. Diablo 63 adlı elemanın maskesini arıyorum, nerede bulup satın alabilirim?
Şehinşah ile olayın alakası yok hahaha güldürdün reis sanırım diablo masakka masakka hikâyesinde sesi nasıl değiştirdini gösterdi
Hayır ben öyle bir paylaşımını gördüm galiba. Canlandıran kişi galiba o.
Şehinşah ile olayın alakası yok hahaha güldürdün reis sanırım diablo masakka masakka hikâyesinde sesi nasıl değiştirdini gösterdi
Bak kardeş böyle bir paylaşımdan bahsediyorlar. Ama doğruluğunu bilmiyorum.
391283

Son düzenleme:
benim bildiğim massaka diablo aynı kişi instagram storylerinde ise massaka maskeyi kanele veriyor storylerde kanel konuşuyor ben böyle biliyorum

Diablo 63 dediğin adam ile massaka farklı. Bunu sesinden de rahat bir şekilde anlayabilirsin.

Gerçi aynı kişi diyorlar ama... Beni bile tereddüt içinde bıraktılar :/

Muhtemelen trollendik.

Hayır aynı kişiler massaka nasıl yaptığını gösterdi. Montage de sesi ayarlıyorlar.
massaka nasıl ses değiştirdiğini göserdi
Diablo 63 dediğin adam ile Massaka farklı. Bunu sesinden de rahat bir şekilde anlayabilirsin.

Gerçi aynı kişi diyorlar ama... beni bile tereddüt içinde bıraktılar :/

Muhtemelen trollendik.
Massaka nasıl ses değiştirdiğini göserdi ve artık anlayın sunu

Son düzenleme:
Diablo 63 dediğin adam ile Massaka farklı. Bunu sesinden de rahat bir şekilde anlayabilirsin.

Gerçi aynı kişi diyorlar ama... beni bile tereddüt içinde bıraktılar :/

Muhtemelen trollendik.
Dostum onlar aynı kişiler ve ses de programda yapılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı