Oyun Diablo III 99 TL!

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Diablo III Battle.net'te 99 TL. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Screenshot_1.png

Hocam arkadaş sürümlerin ekstrasının bunlar olduğunu görmüştür muhtemelen, sorduğu şey bu paketlerin oyunda ne avantaj sağladığı olduğunu düşünüyorum. Mesela Reaper of Souls Expansion paketi ne veriyor oyun içinde? gibi.

Reaper of Souls ile Crusader sınıfını, diğer paket ile de Necromancer sınıfını oynayabiliyorsunuz. Son paket gereksiz ama bence reaper of souls mutlaka alınmalı eğer uzun soluklu şekilde oynayacagım diyorsanız.

edit: Ha bu arada son paket sadece necromancer sınıfını verirken reaper of souls ekstradan bir act ekliyor oyununuza ve oldukça keyifli bir bölüm mutlaka oynanmalı o kısımlar da

Reaper of Souls ile Crusader sınıfını, diğer paket ile de Necromancer sınıfını oynayabiliyorsunuz. Son paket gereksiz ama bence reaper of souls mutlaka alınmalı eğer uzun soluklu şekilde oynayacagım diyorsanız.

edit: Ha bu arada son paket sadece necromancer sınıfını verirken reaper of souls ekstradan bir act ekliyor oyununuza ve oldukça keyifli bir bölüm mutlaka oynanmalı o kısımlar da
Necromancer sınıfını ayrı paketle mi satıyorlar? Bu tarz oyunlarda en klasik sınıflardandır diye biliyordum şaşırttı doğrusu.

Necromancer sınıfını ayrı paketle mi satıyorlar? Bu tarz oyunlarda en klasik sınıflardandır diye biliyordum şaşırttı doğrusu.
Evet ne yazık ki çok da eleştirildiler bu konuda. Ben hala almadım firmaya sinir olduğum için. Evet çok keyifli bir sınıf necromancer ama sadece bir karakter için para vermek istemedim ve neredeyse 10 sezon oynamama rağmen almadım. Base paketteki sınıflar da oldukça yeterli ama işte Reaper of Souls'un oyuna eklediği ACT V çok iyi o kesinlikle alınmalı.

Bu arada alınır mı diye soran arkadaşlar bence sadece hikayesini görmek ve evrene girmek için bile alınır. Oyunda end game diye bir şey yok sezon bitene kadar kasabilir saatlerinizi gömebilirsiniz. Tek sıkıntı artık oynayan çok fazla kişi yok eskisi kadar ama hala belli bir kitle oynuyor. Oyunda Türkçe altyazı yok bu arada hiç ingilizceniz yoksa mevzuları pek anlayamazsınız. Bir de oynamadan önce diablo 1 ve 2 nin ne anlattıgını özet olarak izlerseniz daha da keyif alırsınız. Bu arada 6.6.23'te de diablo 4 çıkıyor ama fiyatına bakmayın keyfiniz kaçar :)

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı