Oyun Diablo III 99 TL!

Bu arada 6.6.23'te de Diablo 4 çıkıyor ama fiyatına bakmayın keyfiniz kaçar. :)
1676452482485.png
Bismillahirrahmanirrahim.

Yalnız Diablo da biraz FIFA gibi yenisi çıkınca eskisine indirim yapıyorlar ama eskisinin yüzüne kimse bakmıyor. Büyük ihtimalle 4 çıkınca da 3 oynayan pek kalmayacak.

Yalnız Diablo da biraz FIFA gibi yenisi çıkınca eskisine indirim yapıyorlar ama eskisinin yüzüne kimse bakmıyor. Büyük ihtimalle 4 çıkınca da 3 oynayan pek kalmayacak.
Orası zaten kesin ama ben sadece hikayesi ve türe giriş yapanlar için alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada diablo 2 ressurected da denenmeli ama nedense blizzard türkiye’de onu indirime sokmuyor. Konsolda 80 lira olmasına rağmen pc de indirim görmedi

1676453013586.png

Blizzard indirimlerine bayılıyorum 🤣

Eki Görüntüle 1669332 bismillahirrahmanirrahim.

Kusura bakmayın ama Diablo ile FIFA'nın uzaktan yakından alakası yok. Diablo 1 1996 yılında, Diablo 2 2000 yılında ve Diablo 3 ise 2012 de çıkmıs bır oyun. Diablo 4 2023 de cıkıyor. Dile kolay 11 yıl.

Her yıl aynı oyunu cilalayıp piyasaya süren bir oyun ile her çıktığında apayrı mekanikler sunan bir oyunu karşılaştırmak çok mantıklı gelmedi. Ayrıca şu an 1996 yılında çıkan Diablo 1'i bile keyifle sıkılmadan oynayabiliriz. Yüzüne bakılmaz dediğiniz Diablo 3 ise en az 10 yıl daha keyifle oynanacaktır.

Son düzenleme:
@SirArthurDayne Diablo zaten konsolda çok oynanmaz gibi ya. :D Bilmiyorum, klavye fare olmadan tat vermez bence oyun.

Her yıl aynı oyunu cilalayıp piyasaya süren bir oyun ile her çıktığında apayrı mekanikler sunan bir oyunu karşılaştırmak çok mantıklı gelmedi. Ayrıca şu an 1996 yılında çıkan Diablo 1'i bile keyifle sıkılmadan oynayabiliriz. Yüzüne bakılmaz dediğiniz Diablo 3 ise en az 10 yıl daha keyifle oynanacaktır.
Ben oyun FIFA gibi demedim. FIFA gibi online'ı boşacalak dedim. Aynı şey değil. Şu an bile 16.000 online varken yeni oyun çıkınca 5000-6000'e düşer. Bu rakam da zamanla giderek azalır yani, uzun süre oynamak istiyorsanız Diablo 4 almanız lazım diyorum kısaca.

@SirArthurDayne Diablo zaten konsolda çok oynanmaz gibi ya. :D Bilmiyorum, klavye fare olmadan tat vermez bence oyun.

Ben oyun FIFA gibi demedim. FIFA gibi online'ı boşacalak dedim. Aynı şey değil. Şu an bile 16.000 online varken yeni oyun çıkınca 5000-6000'e düşer. Bu rakam da zamanla giderek azalır yani, uzun süre oynamak istiyorsanız Diablo 4 almanız lazım diyorum kısaca.
Ben de yılların pc oyuncusuyum ama emin ol bunu öyle iyi uyarlaşmışlar ki konsolda daha iyi oynanıyor net şekilde :)

En düşük Battle Chest paketinin alınmasını tavsiye edebilirim. Çünkü yanında gelecek olan DLC ile hem crusader sınıfına erişim sağlanabiliyor hem de gem özelleştirmelerine erişim sağlanabiliyor. Geçen sene sadece ana oyunu almıştım ve belli bir süre sonra ihtiyaç duydum, ekstradan Reaper of Soul dlc'sini almak zorunda kaldım. Tavsiyem en düşük orta paket alınması.

Yeni konular

Geri
Yukarı