Diablo III için 2500-3000 TL Arası Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam beyler bu konuya bir açıklık getiriyorum... Bu adam oyun bilgisayarı istiyor. m3rt arkadaşım sistemi AMD yapıp ekran kartına abanman çok iyi olmuş. O sistemi şiddetle öneriyorum yalnız o ekran kartını ASUS marka yapalım ^^

İnventus'ta ASUS marka olmadığından öyle yaptım. İşlemci soğutucusunu silip Gigabyte'ın çok güzel soğutuculu bir modeli var onu ekleyebilirim.

@Ekincan Yanlış kıyaslama :) GTX 680'den bahsediyoruz ve kendisi dünyanın en iyi tek GPU'lu kartıdır ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
m3rt, rica etsem benim için vatan bilgisayarın sitesinden senin bilgisayarın fiyatını çıkarır mısın GTX680 kullandığın. Karşılaştırma yapacağım da.

@Mert Gürpüzer Evet.

@Ekincan Çetin Vatanda daha pahalı. İnventus'tan almanı tavsiye ederim. Önerdiğim sistemi tekrar yazıyorum:

7sfty.jpg

Az daha bütçeni artırırsan ekran kartını

GIGABYTE GV-N680OC-2GD ekran kartı - inventus

bunu yapabiliriz. Windforce soğutma. Referans yerine bu daha güzel tabi fiyat konusunda daha pahalı. Seçim senin fakat bütçeni az artırıp önerdiğim ekran kartını almanı tavsiye ederim.

NOT: İkiside GTX 680 dir :)

Asus P8P67
İntel i5 2500 veya İntel i5 2500K
8 Gb Kingston HyperX 1600Mhz
Asus Readon EAH6850 DirectCU
Herhangi bir 600W 80+ güç kaynağı
Kasa fln filan sana kalmiş

- - - Güncellendi - - -

Diablo III için istiyorsa kesinlikle AMD al böle optimizasyon faciası METRO 2033 gibi oyunların kralıdır

Asus P8P67
İntel i5 2500 veya İntel i5 2500K
8 Gb Kingston HyperX 1600Mhz
Asus Readon EAH6850 DirectCU
Herhangi bir 600W 80+ güç kaynağı
Kasa fln filan sana kalmiş

- - - Güncellendi - - -

Diablo III için istiyorsa kesinlikle AMD al böle optimizasyon faciası METRO 2033 gibi oyunların kralıdır

Adam 3000 TL diyor burda en high-end sistemler dönüyor senin yaptığın öneri çok zayıf kalmış...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı