Diablo IV alınır mı?

Diablo IV Steam'e %25 indirimli fiyata geldi sizce alınır mı? Normalde MMO tarzı eşya kasmalı oyunlara bayılırım fakat sınav senem ve canım sıkıldıkça günde maksimum 1-1.5 oynayacağım. Alıp almama konusunda kararsız kaldım. Oyunu zamanında katladığım CS itemlerini satarak alacağım.

Diablo evrenini seviyorsanız düşünmeden alınır tabii ki. 10 numara oyun. Eleştirenlere aldırmayın çıktığı günden beri 100 saatten fazla oynadım gram sıkmadı. Yakın zamanda dönmek üzere şimdilik ara verdim.

Önce zam yedi sonra Steam'e eklenerek neredeyse zam öncesi fiyatlarına düştü :D Blizzard mükemmel taktik.

Benim bildiğim kadarıyla oyun belli bir süreden sonra abartı grind yapmakla geçiyor, eğer ben MMO'lara alışığım grind yapmayı da seviyorum diyorsan Diablo 4'ten fazlasıyla zevk alabilirsin. (Fiyatı bir kenara koyarak söylediğim eleştirim) Ama eğer diyorsan gerçekten fiyatı yüzünden şüpheleniyorum, gerçekten fiyatına değmez; doğrusu bu zamanlarda yeni çıkan hiç bir oyun fiyatına değmez.

Fiyatı pahalı gelebiliyor ama parası olanın alıp oynaması gereken bir oyun. Daha fazla düşebilir ama belli olmaz.

Fiyatı pahalı gelebiliyor ama parası olanın alıp oynaması gereken bir oyun. Daha fazla düşebilir ama belli olmaz.
Daha fazla düşeceğini bir süre sanmıyorum. Biraz önce zam yedi oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı