Diablo IV alınır mı?

Sinister Sister

Picopat
Daha fazla  
100 level olmak ortalama kaç saat sürüyor ve tek oynamak sorun yaratıyor mu? Oynayanlar fiyatından bağımsız güncel bir yorum yaparsa sevinirim.

Alınmaz hocam ya, açıkçası oynamadan yorum yapmak doğru değildir evet lakin boş zamanlarımda youtube üzerinde oyunu yorumlayan o kadar çok video geldi ki son zamanlarda, her bir tanesi aşırı kötü ve sıkıcı olduğundan bahsediyordu. İlk 25-30lv fena değilken sonrası çok tekrar ediyormuş, ayrıca yeni expansion'ın falan 100 dolar olması firmanın aç bir topluluktan ibaret olduğunu gösteriyor.

Oyunun ilk başları yani hikaye kısmını oynarken çok keyif alacaksın. Hikaye bittikten sonra oyun kendini tekrarlayacak, sürekli zindan yapıp değerli eşya düşürmeye çalışacaksın. Kendini buna göre tart işte. Ben indirimdeyken 1000 TL vermiştim, pişman değilim.

Oyunun ilk başları yani hikaye kısmını oynarken çok keyif alacaksın. Hikaye bittikten sonra oyun kendini tekrarlayacak, sürekli zindan yapıp değerli eşya düşürmeye çalışacaksın. Kendini buna göre tart işte. Ben indirimdeyken 1000 TL vermiştim, pişman değilim.
2024'e geldik ve şuan 850 lira. Oyunun tarzı, oynanışı ve zindanları çok hoşuma gitmişti. Öyle 300-500 saat oynama beklentim yok. Sıkılıp bıraktığımda tekrar geri gelme isteğim olabilir. Bir de sezonda 100 levele gelmek kaç saat sürüyor bilginiz var mı?

Bu arada Xbox'da 850 TL imiş.
Evet hocam bu fiyattan alacağım karar verirsem. Yılda hiç veya 1-2 oyun aldığım için fiyat çokta önemli değil aslında.

2024'e geldik ve şuan 850 lira. Oyunun tarzı, oynanışı ve zindanları çok hoşuma gitmişti. Öyle 300-500 saat oynama beklentim yok. Sıkılıp bıraktığımda tekrar geri gelme isteğim olabilir. Bir de sezonda 100 levele gelmek kaç saat sürüyor bilginiz var mı?

Evet hocam bu fiyattan alacağım karar verirsem. Yılda hiç veya 1-2 oyun aldığım için fiyat çokta önemli değil aslında.
Konsol sahibi değilseniz boşa almayın. PC'de oynanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı