Steam'den GTA IV alınır mı?

Hollywoo

Hectopat
Merhaba. GTA serisinde 4 hariç tüm oyunlarını oynadım. 5'in hikayesini henüz bitirmedim. Şu an indirimde 32 TL. Şu an alsam muhtemelen 2-3 sene içerisinde oynamayacağım ama ileride zam gelirse diye alıp bırakmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sizce alınır mı? Yani ileride zam gelme ihtimali var mı?

Merhaba. GTA serisinde 4 hariç tüm oyunlarını oynadım. 5'in hikayesini henüz bitirmedim. Şu an indirimde 32 TL. Şu an alsam muhtemelen 2-3 sene içerisinde oynamayacağım ama ileride zam gelirse diye alıp bırakmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sizce alınır mı? Yani ileride zam gelme ihtimali var mı?

Alınabilir hocam şimdi siz konuyu açınca fark ettim bende GTA 4'ün hikayesini hiç oynamadım almayı düşünüyorum.

Alınabilir, zam gelmeyeceğinin bir garantisi yok. Alırsın, kenarda durur. Steam önerilen kur fiyatını da zaten yükseltti. Düşmesi çok düşük bir ihtimal, zam gelme ihtimaline karşı da kenarda durmuş olur.

Bence alabilirsiniz hocam Rockstar L. A noire ve Max Payne 3'e zam yapmıştı bunada gelme ihtimali var bence. Ben Max Payne 3'ü indirimde 15 TL'ye bütün DLC'leri ile almıştım şu anda indirimli hali 50 TL'den satılıyor L. A Noire'de aynı şekilde.

Bence değer hocam. GTA 4 gerçekten güzel bir oyun şöyle bir bakıldığı zaman. Elbette bir iki sorunu var ama göz ardı edilebilir. Zam gelip gelmeyeceği belli değil ama ben zam geleceğini düşünüyorum.

Alınır ama patch uygulamanız gerekir. Oyunun sürümünü vs düşürmek ve belirli modlar ile oyunun dağınık taraflarını toparlamak çok zahmetli. Çok bozuk bir oyun. Optimizasyon rezaleti. Bana sorarsanız hikayesi ve oynanışı da berbat. Ama GTA serisinin çok büyük hayranıysanız bir bakınız derim keza ben o sayede katlandım bu oyuna.

Geri
Yukarı