Diablo IV Game Pass yükleme başlamıyor

merst

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 2400g 16 gb ram gtx 1050 ti 4 gb
Game Pass Diablo IV indirmeye çalışırken böyle bir hata veriyor sürekli. İndirme başlamıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-27_235909246.png
    resim_2024-03-27_235909246.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 493
İlk geldiğinden ya yoğunluktan ya da Xbox uygulamasında teknik bir durumdan dolayı bu sorun oluyor olabilir. Sabaha kadar çözerler tahminen. Sabırlı olun.

Xbox hesabınızı battle.net hesabınız ile entegre ettikten sonra ( battle.net sitesinden yapabilirsiniz.) Xboxdan değil battle.net den indirebilirsiniz oyunu.

Xbox hesabınızı battle.net hesabınız ile entegre ettikten sonra ( battle.net sitesinden yapabilirsiniz.) Xbox'dan değil battle.netden indirebilirsiniz oyunu.

Bende hala aynı problem var. Önce PowerShell'den bir takım şeyler yaptım xbox uygulaması için daha sonra xbox uygulamasına 2 kere gücelleme geldi durum hala aynı diyebilirim. Ek olarak da Battle.net'den de indiremiyorum oyunu direkt olarak satın alma ekranına yönlendiriyor. (İlk yaptığım iş Battle.net hesabım ile xbox hesabımı bağlamak oldu durum genel olarak bu şekilde.)

Birkaç ay önce 2 günlük deneme imkanı verdiğinde kurmuştum sonra kaldırmıştım. Kaldırmasaymışım iyiymiş :)

Neyse GeForce NOW'da da varmış Diablo IV kurasım gelmedi oradan oynamak daha mantıklı geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı