Xbox Game Pass, Diablo 4 indirmesi başlamıyor

Game Pass'te yüklerden bu sorunu alıyorum. Çozüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

1711899988466.png

İnternet tarayıcıdan Battle.net'e giriş yaptım. Bağlantılardan Xbox hesabımı ekledim. Program data, appdata localdaki Blizzard battle.net klasörleri ve temp klasörünü sildim. Battle.net'i tekrar kurunca oyunu indirmeye başladı.

Onu da yaptım yine yüklenmiyor hocam ya. Bu ekranda kalıyorum sonra hata
Battle.net launher ı kaldır. yazdığım klasörleri ve temp içeriğini sil. PC yeniden başlat. Xbox launher ı hiç açma. Tarayıcıdan battle.net e giriş yap. Bağlantılarda xbox bağlı mı kontrol et. Battle.net launcher ı indirip yönetici olarak çalıştır. Oyunu battle.net launcher dan indir.

Battle.net launher ı kaldır. yazdığım klasörleri ve temp içeriğini sil. PC yeniden başlat. Xbox launher ı hiç açma. Tarayıcıdan battle.net e giriş yap. Bağlantılarda xbox bağlı mı kontrol et. Battle.net launcher ı indirip yönetici olarak çalıştır. Oyunu battle.net launcher dan indir.
Hepsini denedim yine son attığım ekrandaki gibi orada tıkanıyor.

Hepsini denedim yine son attığım ekrandaki gibi orada tıkanıyor.

Battle.net'i sil tamamen tekrar kur Xbox aracılığıyla sonra Xbox hesabını battle.net'e bağla bağlarken birkaç sorun çıkartıyor biraz saçma bir sistemleri var bağlandı gözüküyor ama bazen bağlanmıyor 2 hesap birbiririne onu iyi kontrol et.

Diablo 4 Game Pass'e eklendi. Yükle dediğimde battle.net kurdu Battle net hesabımı bağladım. Battle net ve Xbox hesaplarım bağlı şu anda. Ancak yükle dediğimde yükle butonu saliselik tepkimeye giriyor ancak başka bir şey olmuyor ne yükleme başlıyor ne hata veriyor. Battle Net'de görüntüle dediğimde de Diablo'nun Battle net mağazasını açıyor ve parayla satın almaya yönlendiriyor. Bir arkadaşımda şu an benimle aynı sorunu yaşıyor.

Dostum eğer 2 tane ya da daha fazla Microsoft hesabın varsa Microsoft mağazasındaki kullandığın hesap ile Xbox'da kullandığın hesabın aynı olduğundan emin ol. Ben de aynı sorunu yaşıyorum iki gündür bu şekilde çözdüm. Umarım sende ve arkadaşında da işe yarar.

Arkadaşlar 5 saattir uğraştım ve çözümü buldum benim sıkıntım şuydu:
Microsoft hesabı ile xbox maillerim farklı olduğu için ne yaparsam yaparım battle.net de oyunu yükle tuşu yerine satın al tuşu çıkıyordu. Xbox üyeliğini iptal edip microsoft olan mailimden satın aldığımda sorun çözüldü. İyi forumlar

Geri
Yukarı