Diablo IV ses seviyesi problemi

İşletim sistemi
Windows 10

Görkem Umut

Kilopat
Makaleler
2
RAM
CORSAIR Vengeance 32GB (2X16GB) 6000Mhz DDR5
Ekran kartı
Asus TUF 7900 XT
Anakart
Asus ROG Strix X670E-F
İşlemci
AMD R9 7950x3D
Merhaba arkadaşlar. Diablo 4'ü açıp tekrar masaüstüne döndüğüm zaman genel ses seviyesi altında da olsa üstünde de olsa 50'ye sabitleniyor. Oyuna yeniden döndüğümde sesi sürekli yeniden ayarlamak zorunda kalıyorum. Biraz araştırdım ama buna bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Diablo 4'ü açıp tekrar masaüstüne döndüğüm zaman genel ses seviyesi altında da olsa üstünde de olsa 50'ye sabitleniyor. Oyuna yeniden döndüğümde sesi sürekli yeniden ayarlamak zorunda kalıyorum. Biraz araştırdım ama buna bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ses kartının sürücülerin güncel olmayabilir. Ve bu sadece Diablo 4 oynarken mi oluyor?

@Erayko evet. Sadece Diablo'da oluyor. Sürücüler güncel.

Windows ses ayarlarını ve Diablo 4 içindeki ses ayarlarını kontrol edin. Bazı oyunlar, sistem ses ayarlarını oyun içindeki ses düzeyine göre otomatik olarak ayarlayabilir. Ayrıca, Windows'un ses ayarları bölümünde, Diablo 4'ün ses düzeyinin diğer uygulamalarla çakışmadığından emin olun.

Geri
Yukarı