Dideral ne işe yarar?

İhtiyacın yok kalp ilacı olarak planlanmış bir ilacı almaya. Bütün ilaçlar mantıken zehirler üzerinden yapılır, o yüzden "doz aşımı" diye bir konu yazar prospektüste.

Papatya çayı içebilirsin, 2 bardaktan sonra güzel yatıştırır.

Dershaneye başlayacağım diye neden heyecanlanıyorsun? Lise zor mu konu başlığını da gördüm, hiç heyecanlanan, gerilen birini hatırlamıyorum eğitim hayatım boyunca.
Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Papatya çayı hikaye.

Kesin etki eder mi bu ilaç?

Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Papatya çayı hikaye.

Kesin etki eder mi bu ilaç?
Bünyeye aldığın her kimyasal etki eder. Papatya çayını poşet çay olarak düşünüyorsan hikaye olabilir, git papatyadan kaynat farkı gör. Kendi adaçayımı ve biberiyemi, kantaronumu topluyorum tarladan ben, inanılmaz fark ediyor. Papatya yetişse bakacağım lakin yetişmiyor.

Üniversite sınavında büyüteceğin bir şey yok, sakin sakin kendi giderebildiğin eksiklerine bak, kaplumbağa ağaca çıkmaz, balık dağa çıkmaz, keçi de şnorkel takıp Titanik'i incelemez.

Bünyeye aldığın her kimyasal etki eder. Papatya çayını poşet çay olarak düşünüyorsan hikaye olabilir, git papatyadan kaynat farkı gör. Kendi adaçayımı ve biberiyemi, kantaronumu topluyorum tarladan ben, inanılmaz fark ediyor. Papatya yetişse bakacağım lakin yetişmiyor.

Üniversite sınavında büyüteceğin bir şey yok, sakin sakin kendi giderebildiğin eksiklerine bak, kaplumbağa ağaca çıkmaz, balık dağa çıkmaz, keçi de şnorkel takıp Titanik'i incelemez.
Benim meselem heyecan sınavla alakalı bir sorunum yok hocam

Sadece bir defalık kullanacağım yarısını sıkıntı olur mu yardım edin lütfen

Geri
Yukarı