Dido Trio 5.5 TL olmuş

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 747
Geçenlerde okul çıkışı eve geliyordum bir tane çikolata alayım dedim baktım 5.5 TL en ucuz dido Trio bulabildim. Kafayı yemek üzereyim eskiden 1TL bile olmayan çikolatalar bakıyorum bir ekmek fiyatı olmuş gerçekten üzücü.
Eskiden çikolata kuyruğuna giriyorduk şükret. Bu gençlerde hiç bir şey beğenmiyor.

Maalesef hocam. Bizim okulda gofret dışında en ucuz çikolata 6 TL. Geçen yıl Browni, Canga 2.5 TL olduğunda "Alınmaz artık. Pahalı." diyordum. Bu yıl 6 TL olmuşlar.

Geçenlerde okul çıkışı eve geliyordum bir tane çikolata alayım dedim baktım 5.5 TL en ucuz dido Trio bulabildim. Kafayı yemek üzereyim eskiden 1TL bile olmayan çikolatalar bakıyorum bir ekmek fiyatı olmuş gerçekten üzücü.

A101'e gittim ülker çikolatalı gofret 3TL olmuş.

Eskiden 5TL olan cipsler şu an da 18TL. Vallahi nereye kadar sürecek bilmiyorum.

Eskiden 5TL olan cipsler şu an da 18TL. Vallahi nereye kadar sürecek bilmiyorum.
Hocam artık abur cubur almıyorum.Sağlıklı besleniyorum.Alırsam Patito ketçaplı alıyorum.(11.50 olmuş 9.50 idi)Devletimiz sağlıklı beslenelim diye abur cuburlara zam yapıyor,bizi düşünüyor (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı