Çözüldü Diğer aygıtlar bölümünde bir sürü soru işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dasist1453

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı formatladım. Aygıt Yöneticisi'nden sürücülere baktığım zaman diğer aygıtlar bölümünde bir sürü soru işaretli bölüm olduğunu fark ettim. Bunu düzeltmem gerekiyor mu? Ya da bu şekilde mi kalmalı?

ay.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı formatladım. Aygıt Yöneticisi'nden sürücülere baktığım zaman diğer aygıtlar bölümünde bir sürü soru işaretli bölüm olduğunu fark ettim. Bunu düzeltmem gerekiyor mu? Ya da bu şekilde mi kalmalı?

Eki Görüntüle 1711370

Sürücüler yüklenmemiş Windows Update yerinden güncelleme olacaktır büyük ihtimal kontrol edin yok ise ücretsiz güvenilebilir programlar var onu indirip halledebilirsiniz

Kontrol ettim. Bu şekilde.

İsteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle butonuna tıklayın ve isteğe bağlı güncelleştirmeleri indirin. Program falan da kurmayın.

Çözüm
İsteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle butonuna tıklayın ve isteğe bağlı güncelleştirmeleri indirin. Program falan da kurmayın.
İsteğe bağlı güncelleştirmeleri 1 tanesi hariç hepsi düzeldi. Kalan 1 taneyi de https://www.driveridentifier.com/ bu siteden indirdiğim bir tarama programı ile çözdüm. Bu site güvenilir bir site mi acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı