Digitürk iptal etme cezası ne kadardır?

318177

Hectopat
Evet arkadaşlar, sizce ne kadardır? Abonelik iptali bana satarken Premier lig bundesliga Süper Lig champion leuge Avrupa ligi İtalya serie a bundesliga 2 leuge 1 sözü verdiler ama ellerinde tek kalan stsl ve bu yıl alman ligini geri almışlar. Delireceğim, aylık 180 TL ödüyoruz sadece stsl ve alman ligine aşırı pahalı. Sizce cayma bedeli oalrak kaç TL isterler? Sonuçta dolandırıldım gibi bir şey oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende merak ediyorum bu konuyu, sözleşmemdeki maddeleri karşılamıyorlar.
Cayma bedeli fatura indiriminiz kadar artar. Herkes için sabit bir cayma bedeli yok.

Burada yapılması gereken öncelikle müşteri temsilcisiyle görüşmek ve hizmeti karşılamayadıklarını ısrarla belirtmektir. Şayet çözüm olmazsa tüketici hakem heyeti ile cayma bedelsiz olarak iptal etme şansı var.

Evet arkadaşlar, sizce ne kadardır? Abonelik iptali bana satarken Premier lig bundesliga Süper Lig champion leuge Avrupa ligi İtalya serie a bundesliga 2 leuge 1 sözü verdiler ama ellerinde tek kalan stsl ve bu yıl alman ligini geri almışlar. Delireceğim, aylık 180 TL ödüyoruz sadece stsl ve alman ligine aşırı pahalı. Sizce cayma bedeli oalrak kaç TL isterler? Sonuçta dolandırıldım gibi bir şey oldu.

İptal edebildin mi acaba? Ben az önce iptal ettirdim cayma bedeli olmadan. Telefonda kandırmaya çalışıyorlar. Yetersiz hizmet olduğu için cayma hakkımız var. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirebiliyoruz. Uğraştırırlarsa da uğraşın hakkınızı alın. Yapmadıysanız aklınızda bulunsun. Zaten lig de tiyatroya döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı