Digitürk yıldız dolu Full paket alınır mı?

migration

Kilopat
Selam,

Süper Lig ve Premier lig maçlarını seyretmek istiyorum. Bunun için beIN Connect almıştım fakat beIN Connect hem geriden geliyor hem çok nadir de olsa bazen donma yapabiliyor ve yıllık olarak Digitürk ile fiyat karşılaştırması yapınca arada yıllık 400-500 ₺ gibi bir fark oluyor. Ben de geriden izleme ve bazen donma riskini göz önüne aldığımda uydudan izlemenin daha mantıklı olacağını düşündüm. Yıldız dolu Full paket fiyatı yıllık 2200 ₺ gibi bir fiyat ediyor. İçinde her şey var ve beIN Connect'i de hediye ediyor. Alıp kullanıp memnun olmayan var mı? Tavsiyeleriniz neler?

Bu arada apartmanda herkesin ortak kullandığı Türksat çanak var. Kuruluma geldiklerinde sadece uydu alıcısnı takıp gidecekler mi yoksa illa çanak kurulumu gerekiyor mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sondan başlayayım; evet turksat ile kuruluma cihaza para vermeden kullanım oluyor.

Sporun Yıldızı ya da Yıldız dolu almalısınız isteklerinize göre. Yıldız dolunun farkı ekstra dizi film kanalları da olması.

Sporun yıldızı 179 lira kredi kartına, bankkartta 200 puan kampanyası da var.

Kalkınmada öncelikli illerde ise 139 liradan olması lazım.

cihazda veya çanakta sorun olmazsa sıkıntı yaşamazsınız.

Tvnizin dahili uydu alıcısı var ve memnunsanız kutu yerine modül de isteyebilirsiniz, daha iyi olabilir belki görüntü arada kablo cihaz olmayacağı için.

Sondan başlayayım; evet Türksat ile kuruluma cihaza para vermeden kullanım oluyor.

Sporun yıldızı ya da yıldız dolu almalısınız isteklerinize göre. Yıldız dolunun farkı ekstra dizi film kanalları da olması.

Sporun yıldızı 179 lira kredi kartına, Bankkart'ta 200 puan kampanyası da var.

Kalkınmada öncelikli illerde ise 139 liradan olması lazım.

Cihazda veya çanakta sorun olmazsa sıkıntı yaşamazsınız.

Tvnizin dahili uydu alıcısı var ve memnunsanız kutu yerine modül de isteyebilirsiniz, daha iyi olabilir belki görüntü arada kablo cihaz olmayacağı için.

Cevap için teşekkürler.

Apartmanda ortak anten olduğundan dolayı herkese Digitürk yayını gitmez sanırım? Evde şu an Türksat çekiyor ve uydu gözü kullanıyorum. Uydu alıcısı olarak öyle kutu falan yok. Smart TV kullanıyorum dediğiniz dahili alıcı var mı bilmiyorum. Anlamıyorum açıkçası pek.

Evet sporun yıldızı kredi kartına 179 lira ilk başta onu almayı düşündüm ama sanırım ilk 3 ay 89 lira olmasından yararlanamıyorum. Eğer ilk 3 ay 89 sonraki aylar 179 olsaydı alacaktım kesin ama sanırım öyle değil. O yüzden o kadar para vermişken arada yıllık 120 ₺ fark yapıyor diye yıldız doluyu tercih etmeyi düşünüyorum.

Cevap için teşekkürler.

Apartmanda ortak anten olduğundan dolayı herkese Digitürk yayını gitmez sanırım? Evde şu an Türksat çekiyor ve uydu gözü kullanıyorum. Uydu alıcısı olarak öyle kutu falan yok. Smart TV kullanıyorum dediğiniz dahili alıcı var mı bilmiyorum. Anlamıyorum açıkçası pek.

Evet sporun yıldızı kredi kartına 179 lira ilk başta onu almayı düşündüm ama sanırım ilk 3 ay 89 lira olmasından yararlanamıyorum. Eğer ilk 3 ay 89 sonraki aylar 179 olsaydı alacaktım kesin ama sanırım öyle değil. O yüzden o kadar para vermişken arada yıllık 120 ₺ fark yapıyor diye yıldız doluyu tercih etmeyi düşünüyorum.

Hayır başkaları izleyemez.
Anlamıyorsanız işi onlara bırakın hallederler, servis gitmeden kanalları iyice kontrol edin birlikte sorun varsa gittiklerinde geri getirtmek zor olur, o an çözülsün.

İstediğinizi alın hocam size kalmış.

Geri
Yukarı