Digiturk'ün Kurduğu Merkezi Uydu Sistemi Tüm Kanallar Şifreli

Berke Çimen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Philips 50/PUK/6400 televizyonum var. Apartmanda Digiturk'ün kurduğu merkezi sistem var. Televizyonun dahili uydu alıcısı var ama televizyonda ne yaparsam yapayım Digiturk kanalları buluyor TV. Şifreli yayın uyarısı veriyor. Ne yapmam gerek arkadaşlar?

Önceden Digiturk kullanmıştım. Ama uydu alıcısı ile birlikte. Bi kart var o olmadan kanalları göstermiyordu sadece TRT1i gösteriyordu. Sizde onu da göstermiyor mu

Önceden Digiturk kullanmıştım. Ama uydu alıcısı ile birlikte. Bi kart var o olmadan kanalları göstermiyordu sadece TRT1i gösteriyordu. Sizde onu da göstermiyor mu
TRT1 gösteriyor evet Digiturk sahibiyim o karttan var elimde ama benim istediğim Digiturk'ün yaptığı merkezi sistemde normal şekilde şifresiz kanal izlemek istiyorum Android televizyonumda dahili uydu alıcısı var ben ordan izlemek istiyorum ama sadece TRT1 TRT Spor kanalları çalışıyor.

Kartı kullanmazsan kanallar göstermez maalesef sadece TRY1 kanalları gösterir kartı taktığında düzelecektir. Başka şekilde izleyemezsin.

Kartı kullanmazsan kanallar göstermez maalesef sadece TRY1 kanalları gösterir kartı taktığında düzelecektir. Başka şekilde izleyemezsin.
Dostum ama apartmanda herkes Digiturk kulanmıyor bazıları normal kartsız izliyor. Digiturk kanalları olmadan bende öyle istiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı