Merkezi sistem veya çanak anten olmayan binaya uydu önerisi

jannapref

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar. Bugün itibarıyla Türk Telekom ile olan aboneliğim sona erdiğinden internet servis sağlayıcımı TurkNet ile değiştrdim ve tabii uydu olarak kullandığım Tivibu üyeliğim de sona erdiği için televizyonsuz kaldım. Tivibu'dan da çok memnun olmadığımdan D-Smart'ı aradım kendileri aboneliklerinden yararlanabilmem için çanak anten veya merkezi sistem olan bir binada bulunmam gerektiğini söyledi fakat oturduğum bina eski bir bina olduğu için ve bugüne kadar modem üzerinden yayın aldığım için çanağım veya merkezi sistemim yok. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlara soruyorum, böyle bir durumla karşılaştınız mı hiç? Tivibu muadili kaliteli bir sağlayıcı var mıdır?

KabloTV oldukça mantıklı görünüyor. Ya da herhangi bir internet hizmetiniz var ise IPTV cihazı alarak (Tivibu'da bir çeşit IPTV'dir) internetten izleyebilirsiniz yine TV üzerinden.

Tabi hepsi bir kenara, ülkemizdeki internet altyapısını hesaba katarsak çanak taktırmak en sağlıklısı olacaktır

Yeterince hızlı internet varsa IPTV alınabilir. İllegal türlerinde maç yayınları vs. de oluyor. Legal olarak Tivibu veya Vodafone TV internet üzerinden izlenebilir.

Türksat aboneliği en güzeli. Hem internet hem kablo TV olur.

Son çare çanak anten alıp bağlatmak.

Geri
Yukarı