Digitus M.2 adaptör ile vidalar uyuşmuyor

NS Studio

Hectopat

Linkteki ürünü aldım fakat içinden çıkan vidalarla montaj edemedim. Solda görülen vida delikten düşüyor, diğeri deliğin içine girmiyor. Soldaki vidanın daha geniş olup tutması lazımdı bence. Burada yaptığım bir yanlış varsa lütfen söyleyin yoksa iade etmek zorunda kalacağım.

IMG_20211117_192500.jpg
IMG_20211117_192528.jpg
IMG_20211117_192643.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onları anakarta taktım diye hatırlıyorum. Bir de şirket bilgisayarının vidasını takayım dedim uzunluğu yetişmedi buna yoksa çok güzel olacaktı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5.dakkida gösteriyor. Benim kullandıklarım da böyleydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5.dakkida gösteriyor. Benim kullandıklarım da böyleydi.

Maalesef vida yanlış gönderilmiş ilk bende bu şekilde yapmayı denemiştim. Anakart vidası olmuyor.

Ürün orijinal kutusunda mı geldi? Digitusta böyle sıkıntılar hiç olmaz normalde. Eğer Ankara'da iseniz bimel digitus yetkili bayisi. Oradan da satın alabilirsiniz. Ya da telefon ile de havale karşılığı gönderiyorlar sanırım.

Bildiğimiz koli kutusu üzerinde dijitus yazıyordu sanırım orijinal mi bilmiyorum. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Ankara'da değilim maalesef. İade edeceğim.

Geri
Yukarı