İnternetten oyun satışı yapmak

Can0p

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar ben 14 yaşındayım ailemin durumu gayet iyi ama harçlık alamıyorum onlardan. Sadece istediğimce para veriyorlar bana ve internetten alışveriş yapmam gibi durumlar yasak. Ben de artık internetten oyun satışı yapmaya karar verdim. Bayram harçlıklarını daha yeni aldık sermayem var ama bu konu hakkında ne nasıl yapılır hiçbir fikrim yok. Yardımlarınızı bekliyorum birkaç platform belirledim kendime oralarda satış yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, öncelikle ben 14 yaşıdnayım ve oyun hesap satışı yapmak istiyorum. Birkaç satış yapabileceğim site buldum ama birkaç sorum var sizlere.

1. Bu iş için ne kadar sermaye lazım?
2. Instagram'da bedava tanıtım verebiliyorum. Hem Instagram'dan tanıtım yapacağım hem de TikTok'tan, bu reklam yeterli olur mu?
3. Müşterime güvenimi nasıl hissettirebilirim?

Şimdiden teşekkürler, saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, öncelikle ben 14 yaşıdnayım ve oyun hesap satışı yapmak istiyorum. Birkaç satış yapabileceğim site buldum ama birkaç sorum var sizlere.

1. bu iş için ne kadar sermaye lazım?
2. Instagram'da bedava tanıtım verebiliyorum. Hem Instagram'dan tanıtım yapacağım hem de TikTok'tan, bu reklam yeterli olur mu?
3. müşterime güvenimi nasıl hissettirebilirim?

Sermayeniz çok az olsa bile fark etmez. Oyunlara göre sermaye değişir. Reklam yeterli olur. Güven için istersen resmi bir siteden yapabileceğinizi söyleyebilirsin. Örnek olarak ıtemsatis. Kimlik bilgilerini gir ve onaylı kullanıcı ol. Hesap sattıkça güven artacak. Bu konu hakkındaki rehberimi okuyabilirsiniz.

Sermayeniz çok az olsa bile fark etmez. Oyunlara göre sermaye değişir. Reklam yeterli olur. Güven için istersen resmi bir siteden yapabileceğinizi söyleyebilirsin. Örnek olarak ıtemsatis. Kimlik bilgilerini gir ve onaylı kullanıcı ol. Hesap sattıkça güven artacak. Bu konu hakkındaki rehberimi okuyabilirsiniz.
teşekkürler hemen okumaya gidiyorum şimdi
rehberin linkini atabilirmisiniz bu forumlarda yeniyimde

1. bu iş için ne kadar sermaye lazım?
3. müşterime güvenimi nasıl hissettirebilirim?

Haberin olsun 14 yaş biraz sıkıntılı. Ben 10 yaşımda hesap satışına başladım şu an 15 yaşımdayım. Annenin, babanın, abinin kimlik bilgilerini kullanabilirsin. Haberin olsun ıtemsatis para çekmek için kimlik sahibinin adına bir kart istiyor.

Geri
Yukarı