Xbox Dijital oyun nasıl alınır?

bberaty

Femtopat
Daha fazla  
Xbox One S dijital sürüm için nasıl oyun alabilirim? Örnek GTA 5 için ayrı ayrı kullanılamaz yazıyor sitede. Ama GTA 5 Premium Edition alabiliyoruz. Premium Edition sadece alırsam oynayabilir miyim? Veya PES 2021 indirmek istiyorum. Aynı şekilde ayrı ayrı kullanılamaz diyor. Aynısı FIFA içinde geçerli. Ayrı ayrı kullanılamaz nedir? Bu oyunları nasıl satın alırım?

Dosya Ekleri

• IMG_3476.png
    IMG_3476.png
    229,3 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_3475.png
    IMG_3475.png
    206 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3474.png
    IMG_3474.png
    205,4 KB · Görüntüleme: 39
Xbox One S dijital sürüm için nasıl oyun alabilirim? Örnek GTA 5 için ayrı ayrı kullanılamaz yazıyor sitede. Ama GTA 5 Premium Edition alabiliyoruz. Premium Edition sadece alırsam oynayabilir miyim? Veya PES 2021 indirmek istiyorum. Aynı şekilde ayrı ayrı kullanılamaz diyor. Aynısı FIFA içinde geçerli. Ayrı ayrı kullanılamaz nedir? Bu oyunları nasıl satın alırım?
Oynarsın ve XBOX'dan Microsoft Store'a girince de mi böyle yazıyor?

Ama GTA 5 Premium Edition alabiliyoruz. Premium Edition sadece alırsam oynayabilir miyim?

Premium Edition ile hikayeli, online modu oynayabilirsiniz.

Veya PES 2021 indirmek istiyorum. Aynı şekilde ayrı ayrı kullanılamaz diyor.

Maalesef mağazadan kaldırıldı.

Aynısı FIFA içinde geçerli.

FIFA 22 altı mağazadan kaldırıldı.

Ayrı ayrı kullanılamaz nedir?

Oyunu sadece paket halinde alabilirsiniz demek. Fakat bazı oyunlar mağazadan kaldırıldığı için öyle diyor.

Premium Edition ile hikayeli, online modu oynayabilirsiniz.

Maalesef mağazadan kaldırıldı.

FIFA 22 altı mağazadan kaldırıldı.

Oyunu sadece paket halinde alabilirsiniz demek. Fakat bazı oyunlar mağazadan kaldırıldığı için öyle diyor.
Premium Edition alırsam oyunu normal oynayabilir miyim? Teşekkürler

Tabii ki. İsterseniz online mod, isterseniz hikayeli yani normal modu oynayabilirsiniz.
Teşekkür ederim önce normal oyunu alıp üzerine Premium Edition alınabiliyor olarak algılamıştım. Mağazadan kaldıran oyunlar için bir yöntem var mıdır? Sonuç olarak game pass One s desteğini çektiği zaman FİFA oynayamam. Sanırım tek seçenek FİFA 2023 satın almak.

Oynarsın ve XBOX'dan Microsoft Store'a girince de mi böyle yazıyor?
Microsoft Store’a girincede aynı sonuç

Yeni konular

Geri
Yukarı