Dijital Oyun Servisleri kullanmak

hako1000

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
Bu zamana kadar hep kutulu oyun aldım ancak oyun fiyatları malum, haliyle artık bazı oyunlar için dijital servisleri kullanmak daha mantıklı geliyor.
Bu konuda, merak ettiğim bazı noktalar var. Örneğin, Xbox üzerinden EA Access 1 yıllık üyelik aldım diyelim. Bu servisteki Madden 19, NHL 19, Battlefield gibi oyunları 1 yıllık üyeliğim boyunca oynayabilecek miyim yoksa 1 ay ücretsiz oyna sonra satın al durumu mu var? Bu oyunları sadece satın aldığım üyelik ile Bedava oynayabilecek miyim yoksa EA Access sadece satın alırken indirim mi sağlayacak?
Xbox Game Pass ve EA Access almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox game pass eğer bir Xbox a sahipseniz kesinlikle mantıklı bir sistem, EA kısmını bilmiyorum ancak yanılmıyorsam eğer 1 yıllık alırsanız 1 yıl boyunca oynayabileceksiniz bahsettiğiniz oyunları. Yani öyle deneme sürümü falan oynatırmıyorlar diye biliyorum ama hiç kullanmadığımız için emin değilim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı