Dijital Oyun Tasarımı İçin Laptop Önerisi

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Net bütçem belli değil. Bu bölümün gerektirdiği programları rahatlıkla kullanabileceğim, günümüz oyunlarını orta-yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynayabileceğim bir dizüstü bilgisayar olabilir. Şu an kullandığım masaüstünün özelliklerine benzer de olabilir.

Ve sizce Monster alınmalı mı? Arkadaşım Monster almayı düşünüyor, onun abisi ve benim kuzenim Monster kullanıyor genel olarak memnunlar. Teknik servisleri de kaliteliymiş galiba.

Bu nasıldır? Isınma problemi yaşar mıyım?
Gayet iyi cihaz hocam TongFang kasa ve bir problemi bulunmamakta. Ek olarak @Artoria Pendragon Asus Tuf Gaming A15 FA507RM-HN082 R7-6800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 144Hz 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Bu cihaz nasıldır hocam? Hem yeni nesil işlemci hem de 140W 3060 bulunmakta + olarak MUX switch olduğunu biliyorum.

3060 versiyonunda hem CPU hem GPU sınırda dolaşıyor yükte, fiyatına oranla donanimi gayet iyi ama soğutması pek iyi değil.

En son kararı T7 V20.4'te kılmıştım. Abim biraz daha araştır, memnuniyet olarak problem yaşamayalım dedi. Varsa başka alternatif önerilere açığım. Bu ay içerisinde alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı