Dil bölümü okunur mu?

Ben dil sinifindayim ve rezalet. Siniftan kimse telefon kullanmadan dogru duzgun cumle kuramiyor. Benim İngilizcem cok iyi, sesli ve yazili yabanci arkadaslarimla konusabiliyorum. Sinif kotu oldugu icin de hocanin kolay anlatmasi gerekiyor ve bu yuzden bana okul hiç de zevkli gelmiyor. Elime İngilizce test veriyor onlar daha yarisina gelmeden ben bitiriyorum. Okul bana hapishane gibi geliyor 26 gun devamsizligim var sinif berbat.
Ingilizcen dedigin gibi iyiyse dil sinifi acildiginda ogretmen hep bildigin seyleri anlatiyorsa acik liseye gec ve İngilizce yaninda TYT gelistirmeye bak.

Bu benim sanssizligim da olabilir ama dedigim gibi eger kolay gelirse ve yeni seyler ogrenemiyorsan gec acik liseye bak keyfine.
Hocam dil bölümüyle ilgili açılmış tüm konuları nerdeyse okumaya çalışıyorum. Sizi çoğunlukla gördüm. Meslek hedefinizi merak ettim. Ben tercümanlık ve öğretmenlik istemiyorum diye seçmeyeceğim dili. Eşite geçeceğim. Ama sizin meslek hedefinizi çok merak ettim.

Hocam dil bölümüyle ilgili açılmış tüm konuları nerdeyse okumaya çalışıyorum. Sizi çoğunlukla gördüm. Meslek hedefinizi merak ettim. Ben tercümanlık ve öğretmenlik istemiyorum diye seçmeyeceğim dili. Eşite geçeceğim. Ama sizin meslek hedefinizi çok merak ettim.
Çin dili ve edebiyat bolumundeyim, ingilizce tercumanlik iyi bir yer gelmedi.
Ingilizcemi gelistirip cince ve ingilizce tercuman olmayi hedefliyorum ya da o dilleri kullanabilecegim bir meslek.

Yeni konular

Geri
Yukarı