Dilde 1500 için kaç net yapmak gerekir?

Peki 3000-400 civarı ne kadar?
Bu değerler üstünden bir tahminde bulunabilirsiniz. Söylediklerim de tam olarak doğru aralıklar değildir muhtemelen. Yakınlarımdan benzer sıralamalar yapanlar olduğu için tahmini değerler söyledim. O sene sınava giren diğer insanların başarılarıyla da orantılı olacaktır sıralamanız. 2022'de 3.5 milyon öğrenci girdi mesela sınava, seneye 7 milyon girerse bu sene 10 bin yapan adam aynı netlerle 25 bin yapar. Kendinizi bir net aralığına odaklamak yerine azami düzeyde çalışmaya odaklanın. Faydasını görürsünüz.

Bu değerler üstünden bir tahminde bulunabilirsiniz. Söylediklerim de tam olarak doğru aralıklar değildir muhtemelen. Yakınlarımdan benzer sıralamalar yapanlar olduğu için tahmini değerler söyledim. O sene sınava giren diğer insanların başarılarıyla da orantılı olacaktır sıralamanız. 2022'de 3.5 milyon öğrenci girdi mesela sınava, seneye 7 milyon girerse bu sene 10 bin yapan adam aynı netlerle 25 bin yapar. Kendinizi bir net aralığına odaklamak yerine azami düzeyde çalışmaya odaklanın. Faydasını görürsünüz.

Dile fazla insan girmiyor o yüzden bu Post'u atmaya karar verdim. İnsanlara dil okumayı planlıyorum dediğimde sanki cin girmiş gibi bakıyorlar. Herkes sayısal mı okuyacak arkadaş?

Dil 80/80 olarak hesap ettim. TYT 90 net ile ilk 1500'e girebilirsiniz. 2022/2021/2020/2019 sınavlarından en kötü sonuç 2022 de gelmiş.
Kaynak: vepuan.com

Dosya Ekleri

• 88 obp.jpg
    88 obp.jpg
    203,9 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı