Dilekçe örneğine önerisi

SefaYalcin_Tr

Hectopat
İlk defa konu açıyorum bugün hoca.
"🔉

Okul YKS programına devam etmeyen dershane özel ders belediye kursu deneme kulübü gibi programlara devam edenler ve okula lise mezuniyeti için gelenler

Okulun programına katılmayacaklarına dair veli dilekçesini yarın son gün teslim etsinler..
🔉"
Şeklinde mesaj attı dershaneye gidiyorum bunun için dilekçe yazmam lazım ama nasıl yazmam gerek en ufak bir fikrim yok yardımcı olabileceklerden cevap bekliyorum yarın teslim etmem gerek.

1694369539095.png

Bunu taslak olarak düşünüp istediğin gibi doldurabilirsin, en basit dilekçe örneği bu şekildedir. Yazıyı örneğin şu şekilde yapabilirsin.

XXX XXX LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Okulunuz X-X sınıfının XXXX numaralı XXXXXX isimli öğrencinin velisi olarak, öğrencinin dershaneye gittiğinden dolayı okulun programına katılamayacağı hususunda;

Bilgilerinize arz ederim.

10.09.2023
veli imza
veli adı soyadı

Eki Görüntüle 1939890

Bunu taslak olarak düşünüp istediğin gibi doldurabilirsin, en basit dilekçe örneği bu şekildedir. Yazıyı örneğin şu şekilde yapabilirsin.

XXX XXX LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Okulunuz X-X sınıfının XXXX numaralı XXXXXX isimli öğrencinin velisi olarak, öğrencinin dershaneye gittiğinden dolayı okulun programına katılamayacağı hususunda;

Bilgilerinize arz ederim.

10.09.2023
veli imza
veli adı soyadı
Çok teşekkürler 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı