Dileklerin Kabul Olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha anladım. Ben soğutmak için birşey yapmayı düşünmüyorum. Sadece burdaki tavsiyeleri ona göstericem. Zaten kız hiç yazmayacağını bilerekten kendi kendine soğur.
Sen zamana bırakma, bu çocuk onu aklından çıkaramaz ise hayatı bozulur benden demesi.

Sen zamana bırakma, bu çocuk onu aklından çıkaramaz ise hayatı bozulur benden demesi.
Harbi sabahlamış bugün. Ama bi şansını denesin diye bekleyeceğim 1 hafta. Gerçekten de konu açtığındaki söz beni derinden etkiledi. Hiçbir şey imkansız değildir yazmış. Nerden öğreniyor bu çocuk böyle lafları anlayamıyorum :D ama güzel bi söz söylemiş. Haklı olabilir öyle bi durum yaşadım çünkü.

Metin Hara ile Adriana Lima'yı bir araya getiren dünyada hiçbir şey imkansız değil bence. Denesin şansını :D

Kardeşim boş hayaller kurmayalım, madem o kadar eminsin kardeşini akışına bırak, kabullendir. Konuyu uzatmaya gerek yok, çözümün akışına bırakmak ise konu kilitlenebilir, iyi sosyaller.

Kardeşim boş hayaller kurmayalım, madem o kadar eminsin kardeşini akışına bırak, kabullendir. Konuyu uzatmaya gerek yok, çözümün akışına bırakmak ise konu kilitlenebilir, iyi sosyaller.
Bu ölümlü dünyada herşey hayalden mi ibaret kardeşim. Bu dünyada herşey olabilir. Olamaz mı? Boş hayal kurmak değildir bu. Ne kadar özgüvenli olduğundur. Özgüveni olmasaydı kardeşimin o kızı seviyorum bile diyemezdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı