Dili hafif Atatürk ile alakalı kitap önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Atatürk'ün hayatını baştan öğrenmek istiyorum. Bunun için en uygun kaynağın kitap oldugunu düşündüm. Kitap okuma alışkanlıgım yok lakin böylece edinebilirim. Dili ağır olmayan anlaması basit fiyatı da abartı yüksek olmayan bir kitap var mıdır?

Yapı kredinin mi neydi Nutuk'u var, onu okuyabilirsiniz, dili basitleştirilmiş gençler için.

Başkasının yazdığı şeyler yerine kendi yazdığı şeyi okuyun ilk önce.

Normal Nutuk'u muhtemelen okuyamazsınız, dili çok ağır.

Bahsettiğiniz buysa fiyatı çok yüksek benim için.

Bir de şunu buldum;

Bir de bu var. Eğer buradaki mağazada bulursam alabilirim. İşime yarar mı?

Bahsettiğiniz buysa fiyatı çok yüksek benim için.

Bir de şunu buldum;
Atayım size bir dakika.

İş Bankası'nınmış, karıştırmışım.

Bu mesela çok basit bir hali, rahatça okursunuz.

Şevket Süreyya Aydemir'in Tek Adam serisi.

Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatınımı konu alıyor hocam? Baştan sonamı yoksa yaşadığı şeyler vs. mi?

Atayım size bir dakika.

İş Bankası'nınmış, karıştırmışım.

Bu mesela çok basit bir hali, rahatça okursunuz.

O zaman bulabilirsem D&R'dan alayım. Teşekkürler. Peki nutuktan sonra önerebileceğiniz devam kitabı var mıdır?

Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatınımı konu alıyor hocam? Baştan sonamı yoksa yaşadığı şeyler vs. mi?

O zaman bulabilirsem D&R'dan alayım. Teşekkürler. Peki nutuktan sonra önerebileceğiniz devam kitabı var mıdır?
İlber Ortaylı'nın yazdığı Atatürk kitabı vardı, kendisi tarihçi zaten onu tercih edebilirsiniz belki ama Atatürk'ün kendi elinden yazdığı şey daha değerli.

İlber Ortaylı'nın yazdığı Atatürk kitabı vardı, kendisi tarihçi zaten onu tercih edebilirsiniz belki ama Atatürk'ün kendi elinden yazdığı şey daha değerli.

Tabii ki de öyle hocam. Kendi tarih hocamda İlber Ortaylı'nın kitabını önerdi lakin ağır olur diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı