Dinler hakkındaki değişik düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İslam dininde her şey kusursuz ve güzel ama günümüzde bebeklere, çocuklara tecavüz ediliyor bunu anlamıyorum. Bebeğin ne suçu olabilir ki? Böyle milyon tane örnek var. Kaliteli bir şekilde cevap verecek birisi olursa sevinirim.

Demek istediğini tam anlayamadım.

Korunan hiçbir vakit kitap olmamıştır. Korunan her daim anlamdır. Bu sebeple hak din o kadar uyarıcıya ve o kadar kitaba rağmen (Enam 89) rayından saptırılmıştır.

Müslüman olarak kalacağım dinimi terk etmeyi düşünmüyorum Hz Muhammed'in hayatından çok etkilendim.

Size ve sizin gibi kişiler yüzünden, insanlar "bu din nasıl bir şey ya" diye sorgulamaya başlıyor ve dini inancı değişiyor. Size uzun uzun açıklama yapardım da en sonunda bena da ateşin bol olsun yazarsınız :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Hakaret anlamında değildir)

Size ve sizin gibi kişiler yüzünden, insanlar "bu din nasıl bir şey ya" diye sorgulamaya başlıyor ve dini inancı değişiyor. Size uzun uzun açıklama yapardım da en sonunda bena da ateşin bol olsun yazarsınız :)

Size göre Müslüman'lar cahilin teki siz her zaman büyük resmi görmüş düşünürlersiniz ben öyle değilim ama büyüdüğüm zaman hayırlısı ile dinimi çok güzel tanıtıp yaşıyacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı