dinoklafbzor.org virüs mü?

Bu rehberi uyuglayın.

Bu yazılımlar ile temizleyebilirsiniz:

Hocam ilk verdiğiniz link Zemana'yı kullandım şu anlık çok memnunum teşekkürler.

Bilgisayarımdaki dosyalara zarar verir mi zaten bir süre sonra harddisk değiştireceğim
Sanmıyorum. Şu rehberi uygulasanız yeterli:

Bilgisayarı açtım, parolamı girdim, masaüstüne eriştim bir anda Microsoft Edge açıldı kırmızı bir ekran. "dinoklofbzor.org" isimli bir site açıldı ama bu açılmadı virüslü site olabilir diye uyardı beni. Hemen Windows Security'den tarama yaptırdım ve hiçbir tehdit olmadığını gördüm. Nedir bu? Tek seferlik mi geldi yoksa virüs mü?

Eki Görüntüle 1275726

Ben bu videodaki birinci yöntem ile o sorunu çözdüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ve Görev Zamanlayıcı özelliğinden daha öncesinde burada benim bilgisayarımın kullanıcı adında bir özellik vardı onuda silmiştim.
1659107087755.png

Ben bu videodaki birinci yöntem ile o sorunu çözdüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ve Görev Zamanlayıcı özelliğinden daha öncesinde burada benim bilgisayarımın kullanıcı adında bir özellik vardı onuda silmiştim.Eki Görüntüle 1467805
Bu zararlıyı silmiyor, atanan görevi siliyor. Zararlı bellekte aktif olarak çalışmaya devam ediyor. KVRT taraması yapın.

Geri
Yukarı