dinput8.dll hatası

Lynes

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım da LoL Zula vs. oyunları oynuyordum. Sonra LGS geldi diye sildim bütün oyunları şimdi hangi oyunu indiririrsem indiririyim oyunu acmiyor ya da dinput8.dll (bozuk görüntü) hatası veriyor.

Bildiğim kadarıyla bu bir sistem .dll'si. Yanlışlıkla silmiş olabilir misiniz?

Ayrıca, ''sfc /scannow'' rehberini uygulayın.

Sorununuz çözülmez ise kendi sistemimden bu .dll dosyasını size atabilirim. İnternetten el ile indirip abuk subuk yerlere atmak gibi bir hataya düşmeyin.

Bunu kurmayı deneyebilir misiniz?

Bir de Process Monitor ile hata raporu oluşturursanız iyi olur.

Bildiğim kadarıyla bu bir sistem .dll'si. Yanlışlıkla silmiş olabilir misiniz?

Ayrıca, ''sfc /scannow'' rehberini uygulayın.

Sorununuz çözülmez ise kendi sistemimden bu .dll dosyasını size atabilirim. İnternetten el ile indirip abuk subuk yerlere atmak gibi bir hataya düşmeyin.
ben bunu çok denedim bi hayrını görmedim. system32 nin içine baktım dinput8.dll dosyası halen duruyor. internetten indirdiğimle değiştirmek isteyince erişim izni istiyor durmadan yeniden dene oluyor. ikisini de tutunca bu sefer hiçbir işe yaramıyor. ccleaner ı denedim olmadı. dll files ı denedim o da olmadı. bana yardımcı olun kanser oldum yine.

DLL-Files'ı denedim, o da olmadı.
Zaten sorun da bu noktadan başlıyor. İlgili dosyayı silin ve DirectX İndirme Aracı'nı tekrardan çalıştırın.

Olmazsa rapor paylaşın.

Bunu kurmayı deneyebilir misiniz?

Bir de Process Monitor ile hata raporu oluşturursanız iyi olur.
senin dediklerini de yapım kardeşim ama dıretx ben yuklemıstım onda bı fark olmadı. 2. dedigini yaptım ama nereye nasıl atıcağımı bilmiyorum.

Peki, rapor paylaşın o halde. El ile .dll atmak hatasına düşmeyin.
nasıl paylaşıcam?
Zaten sorun da bu noktadan başlıyor. İlgili dosyayı silin ve DirectX İndirme Aracı'nı tekrardan çalıştırın.

Olmazsa rapor paylaşın.
trusted ınstaller izni istiyor.
Raporu Google Drive ya da MediaFire'a yükleyin. @Lynes
media fire ye yukledim şimdi ne yapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı