Çözüldü DirectX 12 anakarta DirectX 11 ekran kartı takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Artepix

Hectopat
Daha fazla  
Benim arkadaş sordu da ben de pek emin olamadım. DirectX 12 anakarta DirectX 11 ekran kartı takılabilir mi acaba?

Tabii ki takarsınız ancak anakartın direktx sürümü olduğunu sanmıyorum :) takın kullanırsınız rahatça. Windows sürümü DirectX destekler anakart değil.

Windows sürümü değil ekran kartı destekler.

Şu forum da çok çoğaldı sallayan. Elimi nereye atsam çıkıyorlar. Analartlar da DirectX diye bir şey yoktur.

Anakartın DX i yoktur ama modelini de ilgilendiren DX ibaresi vardır bazı anakartlarda DX 11 Support falan yazar bu da ekran kartını bağlamaz. PCI Express olsun istediği kartı takar Power besler mi bilemeyiz ama anakartın o gücü verebiliyor olması da önemli.

Şu forum da çok çoğaldı sallayan. Elimi nereye atsam çıkıyorlar. Analartlar da DirectX diye bir şey yoktur.
Değil mi :) Önce ne dendiğini anlamak lazım cevap vermek için ^^ Sakin ol reis bak kafana neye celallendin böyle, küçük bir düzeltme de ekleyelim "forumda" birleşik yazılacak ayırmayalım lütfen.

Değil mi :) önce ne dendiğini anlamak lazım cevap vermek için ^^ sakin ol reis bak kafana neye celallendin böyle, küçük bir düzeltme de ekleyelim "forumda" birleşik yazılacak ayırmayalım lütfen.

Bu gün elimi nereye atsam yanlış bilgi verenler çıkıyor ve sinirim bozuluyor. Kişisel anlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı