Directx 12 olan oyun Directx 11 ile açılabilir mi?

Sezgin Öztokcan

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim bilgisayarım Directx 12 Sürümünde Fakat (11_0) olarak görünüyor test ettiğimde Feature Level 11 olarak. Benim tam anlamıyla Directx 12 olan bir oyunu benim sürümümle açmam mümkün müdür? Crack, Force gibi yöntemler yapabilir miyim? Görüntü bozulmaları, kasmaları sorun değil sadece açmak istiyorum.

Bilgisayarın değil ekran kartında DirectX 12 yok ama özellik olarak mevcut ama yine de DirectX 12 oyunlara girebilmesi gerekiyor. Ben R7 240 ile Ranch Simulator adlı oyuna DirectX 12 moduna giriyorum.

DirectX 12 zorunlu. DirectX 12 destekleyen bir ekran karti gerekli. Yazilimlar da ise yaramiyor.

Sistem özellikleriniz nedir ayrica?

herkes DirectX sürümünden kaynaklı olduğunu düşünüyor.

Bununla alakaliysa zaten oyuna girerken DirectX hatasi vermesi gerekir.

Oyun DirectX 12 istese de gelistiriciler DirectX 11 icin oyuna ek bir baslatma secenegi eklemisler. Uncharted 4'te böyle bir secenek yok.

Son düzenleme:
Hayır, öyle bir hata vermiyor fakat "oyunla ilgili bir hata oluştu" hatası alıyorum. Bi umut belki bir program vs. bir şey olur diye sürekli şansımı denedim ancak olmayacak gibi görünüyor bu ekran kartını değiştirmem mümkün değil cevabınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı