DirectX 12 yerine 11 nasıl kurulur?

Dostum grafik sürücülerinde temiz kurulum gerçekleştir önce.

Bunu yaptıktan sonra şu aşamaları izleyerek varsayılan GPU'nı Nvidia olarak ayarlaman lazım. Onu da şu şekilde yapıyorsun:

Boş bir yerde masaüstüne sağ tıkla "Nvidia Kontrol Paneli"ni seç;
3D ayarları yönet, sonra da PhysX sekmesine geldikten sonra Nvidia kartını seç.

Sonra Denetim Masası,
Sistem ve Güvenlik;
Güç Seçenekleri'ni bul.
Yüksek performansı seç.

Bunları yaptıktan sonra tam kapasite kullanabiliyor olman gerekiyor GPU'nu. Bu GPU eFootball ne kadar oynatır gerçekten bilmiyorum, çünkü oyun için fazla zayıf ama ana ekrana düşebilmen gerek bunları yaptıktan sonra.

Bunun harici bazı laptop üreticileri BIOS üzerinden dahili ekran kartını devre dışı bırakmanız için size bir seçenek sunar, bunu da kontrol etmekte fayda var.

Dostum grafik sürücülerinde temiz kurulum gerçekleştir önce.

Bunu yaptıktan sonra şu aşamaları izleyerek varsayılan GPU'nı Nvidia olarak ayarlaman lazım. Onu da şu şekilde yapıyorsun:

Boş bir yerde masaüstüne sağ tıkla "Nvidia Kontrol Paneli"ni seç;
3D ayarları yönet, sonra da PhysX sekmesine geldikten sonra Nvidia kartını seç.

Sonra Denetim Masası,
Sistem ve Güvenlik;
Güç Seçenekleri'ni bul.
Yüksek performansı seç.

Bunları yaptıktan sonra tam kapasite kullanabiliyor olman gerekiyor GPU'nu. Bu GPU eFootball ne kadar oynatır gerçekten bilmiyorum, çünkü oyun için fazla zayıf ama ana ekrana düşebilmen gerek bunları yaptıktan sonra.
Nvidia yüklemiştim ama sonra söylediklerini yapmamıştım şimdi yaptım ama dxdiagda yeniden intel gösteritor

Attığım bağlantıdan kartları için yayımlanan güncel grafik sürücüsünü edinebilirler.

Eski kart olduğu için garantiye almak istedim.

NVIDIA yüklemiştim ama sonra söylediklerini yapmamıştım şimdi yaptım ama DxDiag'da yeniden Intel gösteritor.

Manuel olarak indirmeniz daha sağlıklı.

Geri
Yukarı