Çözüldü DirectX yükleme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Recep Bey'in paylaşmış olduğu .dll sorunlarıyla ilgili girdiden Visual C++ gibi gerekli programları indiriyordum. Sonuncusu yani DirectX indirmeye geldim ama hata verdi. Log dosyalarına bakın dedi. Paylaşıyorum, hata nerede acaba?
@Recep Baltaş
Windows 7 Home Premium 64 bit.
Pendium Dual Core E6500
2 GB DDR3 RAM
HD 4550

Son düzenleme:
Çözüm
Kusura bakmayın beklettigim için. Yarın insAllah atacağım.
Güncelleme: Sistemi güncelledim ve ekran kartı sürücüsünü indirdim. Artık DirectX indirirken hata vermiyor. Zaten en yeni versiyon yüklü diyor. Yani sorun yok.
Çok bilgi vermedi açıkçası. Raporda halihazırda daha güncel sürüm yüklü olduğu yazıyor:

A newer version of DirectX have been installed already.

İstersen ProcMon raporu paylaş ama Windows 7 için cidden vakit harcamaya eriniyorum...

Çok bilgi vermedi açıkçası. Raporda halihazırda daha güncel sürüm yüklü olduğu yazıyor:

A newer version of DirectX have been installed already.

İstersen ProcMon raporu paylaş ama Windows 7 için cidden vakit harcamaya eriniyorum...
Hocam Windows 8 bile kasıyorken malesef daha üst işletim sistemine geçmem mümkün değil. :D Zaten PC özelliklerimi yazdım, siz de görmüşünüzdür kötü olduğunu.

ProcMon raporu nasıl paylaşabilirim?

Şu rehbere bakarak alabilirsiniz, DX Setup için. Recep abi çevrimdışı olmuş. O gelene kadar yapabileceğim bir şey varsa ben bakayım, olmadı o zaten çözer :D

Kusura bakmayın beklettigim için. Yarın insAllah atacağım.
Güncelleme: Sistemi güncelledim ve ekran kartı sürücüsünü indirdim. Artık DirectX indirirken hata vermiyor. Zaten en yeni versiyon yüklü diyor. Yani sorun yok.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı