Direksiyon ehliyet sınavı için tavsiyeler

Daha yeni aldın. Hemen izin vermez tabi. Ara sıra sürersiniz.
hayir anlamadigim su kendisi arabasını bile sürmüyor üsengecliğinden annemle gidiyo gidicegi yere ve asiri berbat kullanıyor zamanında annemle ehliyet almışlar ama babam arababayı 1 kere yanlış açıp 2 kere istop ettirmiş oradaki hocama ayıp olmasın karısına verdik diye vermisler ehliyeti her yil en az 2 kere kaza yapar 5 6 kere trafik cezası gelir ve arabasında cizilmediği yer yoktur ama bana gelince çarparsın bir yerlere flan muhabbetleri açıyor zaten motoru bozuk 1 yıldır o motorla geziyo arabanın anasını ağlatti,iğrenç hurda arabayi bile vermıyo vereceği zamanda kavga çikarip akşamdan sana araba yok diyip yatıyo cidden cok garip adam umarım bir gün kendi arabamı alıcak param olur :(
İlk sınavımda kaldım istediğin kadar iyi ol gözetmen gıcıksa kalıyorsun :)
İkinciye gireceğim 14 Mayıs'ta
Zaten kolay pek bir şey yok.
sana noldu dün girmişsin geçtin mi ?

Hayir anlamadigim su kendisi arabasını bile sürmüyor üsengecliğinden annemle gidiyor gidicegi yere ve aşırı berbat kullanıyor zamanında annemle ehliyet almışlar ama babam arababayı 1 kere yanlış açıp 2 kere istop ettirmiş oradaki hocama ayıp olmasın karısına verdik diye vermisler ehliyeti her yil en az 2 kere kaza yapar 5 6 kere trafik cezası gelir ve arabasında cizilmediği yer yoktur ama bana gelince çarparsın bir yerlere flan muhabbetleri açıyor zaten motoru bozuk 1 yıldır o motorla geziyor arabanın anasını ağlatti, iğrenç hurda arabayi bile vermıyor vereceği zamanda kavga çıkarıp akşamdan sana araba yok deyip yatıyor cidden cok garip adam umarım bir gün kendi arabamı alacak param olur :(

Sana ne oldu dün girmişsin geçtin mi?

Aslında asıl sana vermesi lazım ki çarpa çarpa öğrenesin. Kimse anasının karnından 9 aylık şoför tecrübesi ile çıkmadı. Ama başkasına çarpmamaya dikkat et :D. Çarpacaksan sahipsiz bir direğe falan sürt. Özellikle kadınlar genelde kullanmadıkça unutuyor ve / veya araç sürme konusunda özgüveni azalıyor. Sonra baştan öğrenmek zorunda kalıyorlar.

Aslında asıl sana vermesi lazım ki çarpa çarpa öğrenesin. Kimse anasının karnından 9 aylık şoför tecrübesi ile çıkmadı. Ama başkasına çarpmamaya dikkat et :D. Çarpacaksan sahipsiz bir direğe falan sürt. Özellikle kadınlar genelde kullanmadıkça unutuyor ve / veya araç sürme konusunda özgüveni azalıyor. Sonra baştan öğrenmek zorunda kalıyorlar.
Çarpa çarpa niye öğreneyim :d böyle öğrencek adama da araba verilmez ztn:ff. Ben biliyorum kullanmayı 1 senedir kullanıyorum ama hep yanımda annem falan oluyo genelde,ben bana ait olsun istiyorm.ayrıca araba sürmek bisiklet sürmek gibidir unutulmaz 1 sene kullanılmasa bile tekrar binildiğinde gene aynı sürersin kadini erkegi farketmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı