Ehliyet sınavı için çalışma

pilotds

Centipat
Daha fazla  
Ehliyet sınavım 5 Eylül salı günü 2 gündür 4-5 test çözüyorum ve yanlışlarım 17 19 arası çıkıyor ve bu da kaldı demek. Sağlıktan 3 4 yanlış yapıyorum genelde ama araba parçaları ve motordan hiç anlamadığım için genelde hepsi yanlış oluyor ara sıra aynı sorular geliyor hatırlarsam yapıyorum. Sınavı tekte geçmek istiyorum büyük bir sınav değil ama bu araç parçalarında yardımcı olabilecek var mı?

Araba ehliyeti.

burdaki denemeleri tek tek notun 80 üstü sabit gelene kadar çöz konu çalışma yapamadığın sorulara ve yaptığın sorulardaki bilmediğin terimleri internette araştır çok rahat geçersin 10 deneme yeterli oluyor ben 7 tane çözdüm 90 aldım.

Ehliyet sınavım 5 Eylül salı günü 2 gündür 4-5 test çözüyorum ve yanlışlarım 17 19 arası çıkıyor ve bu da kaldı demek. Sağlıktan 3 4 yanlış yapıyorum genelde ama araba parçaları ve motordan hiç anlamadığım için genelde hepsi yanlış oluyor ara sıra aynı sorular geliyor hatırlarsam yapıyorum. Sınavı tekte geçmek istiyorum büyük bir sınav değil ama bu araç parçalarında yardımcı olabilecek var mı?

Araba ehliyeti.
Kurallar aynı kurallar, matematik gibi düşünme. Konu çalışmak mantıklı değil, git çıkmış sınavların 10 15 tanesini çöz, yanlış olanlara bakıp öğren. Ehliyetin hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı