Direksiyon seti kiralama

furkannbey

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ehliyet kursuna biraz pratiklik olması açısından direksiyon seti kiralamak istiyorum. Daha önce kiralayan var mı? Hangi kiralama sitesini önerirsiniz?

Bu direksiyon seti işimi görür mü? Logitech G29 Direksiyon + Pedal + Shifter Seti - 90,00 TL Varsapp'ten Kirala!

Ya da kiralamak yerine ikinci el olarak önerir misiniz?

Not: Debriyaj pedalı olması daha iyi olur.

Hayır en mantıklı mesaj. Eline değmesi o arabayla birlikte olması lazım direksiyon seti sana bunu sadece sanal olarak sunabilir.
Bu nasıl bir düşünce? Karşınızdaki kişinin zaten günlük hayatında araba sürmediğini nereden biliyorsunuz ki ayrıca 🙂

DÜZELTME: Ben olayı çok yanlış anlamışım ya arkadaş pratik yapmak için istiyormuş direksiyon setini bu tabii ki mantıklı değil.

Bu nasıl bir düşünce? Karşınızdaki kişinin zaten günlük hayatında araba sürmediğini nereden biliyorsunuz ki ayrıca 🙂
Belirttiği için biliyorum? Ehliyet almaya çalışıyor ama ekstra bir arabası yok demek ki. Bu yüzden ehliyet alırken kolaylık olsun diye direksiyon seti düşünüyor. Bir konuya mesaj atarken konuyu okuyun önce.

Sürücü kursunuz size direksiyon derdi vermek zorunda onlar yeterli olmaz ise çevrenizden birinden yardım isteyip araba sürün sanal direksiyon ile gerçek çok başka.

Geri
Yukarı