Direksiyon seti nasıl yapılır?

Arkadaşlar direksiyon seti yapmak istiyorum. Hangi parçalar gerek?

Kanka uğraşam düzgün olsun diyorsan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adam bu işi yapıyor ama düzgün yaparsan olur :D ama birkaç gün sonra ya da birkaç saat sonra büyük hüsranla parçalayabilirsin.

Gerçeğini satın almadan çok çok zor, boşa zaman kaybı, tamam anlıyorum heves ama sonu hüsranlı bir heves çahsen. Bence hiç deneme bile.

Neden bu şekilde düşünüyorsunuz? El becerisi olan birisinin muadillerine göre uygun fiyata halledebileceği bir set oluyor. Geliştirmeye açık ve ömürlük bir set.

Gerçeğini satın almadan çok çok zor, boşa zaman kaybı, tamam anlıyorum heves ama sonu hüsranlı bir heves çahsen. Bence hiç deneme bile.
Hocam kendin yaparakta gayet kaliteli bir iş ortaya koyabilirsin tamam maliyeti aynı olur kaliteli bir iş için ama kendin yapmak bazen almaktan daha değerli olabiliyor.

Abim yazılım elektronik okuyor. Onunla konuştum yapabileceğimizi söyledi.

Teknik olarak yapılabilir bunda kimse aksini söylemiyor zaten benim demeye çalıştığım çok zorlu ve sabır isteyen, yaptığınızda bile sizi tatmin etmeyecek bir uğraşa bu kadar zaman ayırılması zaten yanlış gelen. Yoksa kimse buna yapılamaz demiyor.

Arkadaşlar direksiyon seti yapmak istiyorum. Hangi parçalar gerek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir şey yaparsanız piyasadakilere rakip olabilir ama bilgi ve işcilik gerektirir.

Geri
Yukarı