Direksiyon seti önerisi

Bütçeye bağlı. Sıfırı 400-500 olan direksiyon setlerini 2. el almak mantıklı değil. Ancak bütçe hafif yüksekse G29 ya da G27 eğer bulabilirseniz 2. eli temiz ise alınabilir.

Bütçem en fazla 1000 çok zorlarsam 1500, bu bütçede ikinci el mi almak daha mantıklı, sıfır mı ve ayrıca 500-600 liraya olanlar düzgün çalışıyor mu?
Cevaplarsınız sevinirim...

Son düzenleme:
Bütçem en fazla 1000 çok zorlarsam 1500, bu bütçede ikinci el mi almak daha mantıklı, sıfır mı ve ayrıca 500-600 liraya olanlar düzgün çalışıyor mu?
Cevaplarsınız sevinirim...

Piyasaya çok hakim değilim ama kullandığım Rampage V900-S'i öneririm, 900 ve 270 derece ayarı var, oyuna göre ayarlayabilirsiniz. 1000-1500 arası başka direksiyon görmemiştim. Ama eğer 2. alacaksanız; hem 2. el almak daha mantıklı olabilir bu bütçede hele ki İstanbul'daysanız param güvende ile bir direksiyon alabilirsiniz.

Piyasaya çok hakim değilim ama kullandığım Rampage V900-S'i öneririm, 900 ve 270 derece ayarı var, oyuna göre ayarlayabilirsiniz. 1000-1500 arası başka direksiyon görmemiştim. Ama eğer 2. alacaksanız; hem 2. el almak daha mantıklı olabilir bu bütçede hele ki İstanbul'daysanız param güvende ile bir direksiyon alabilirsiniz.

"Ürünü 1 saat ayarlamayla uğraştım. Tabi normalde o kadar uzun sürmüyor salaklık bendeymiş. Neyse gelelim ürüne. Direksiyonumuz çok kalitesiz. Pedalların gacırdamasımı dersin,sağa sola çevirdiğinde kesik kesik dönmeler mi dersin. Üründe bi uzun ömürlülük hissiyatı yok. En fazla 1 sene dayanır gibime geliyor bana. Birde zibilyon tane oyunda çalıştırdım ama forza horizon 4 ve the crew 2 de bildiğin görmüyor direksiyonu. Ne yaptıysam çözemedim. Zaten dediğim gibi ürün kalitesiz. Ama yinede 90 derece"

Diye bir yorum gelmiş. Siz de kullanan biri olarak bu yorumda yazanaları yaşadınız mı?

"Ürünü 1 saat ayarlamayla uğraştım. Tabi normalde o kadar uzun sürmüyor salaklık bendeymiş. Neyse gelelim ürüne. Direksiyonumuz çok kalitesiz. Pedalların gacırdamasımı dersin,sağa sola çevirdiğinde kesik kesik dönmeler mi dersin. Üründe bi uzun ömürlülük hissiyatı yok. En fazla 1 sene dayanır gibime geliyor bana. Birde zibilyon tane oyunda çalıştırdım ama forza horizon 4 ve the crew 2 de bildiğin görmüyor direksiyonu. Ne yaptıysam çözemedim. Zaten dediğim gibi ürün kalitesiz. Ama yinede 90 derece"

Diye bir yorum gelmiş. Siz de kullanan biri olarak bu yorumda yazanaları yaşadınız mı?
Ben de bu direksiyon modelini kullanıyorum, dedikleri kesinlikle doğru, kalitesiz ve gıcırtılı fakat ben memnunum, bu butçede alınabilecek tek sıfır model. Ben 2. El satın almıştım, benden önce kullanan kişi 6 ay kullanmış, ben de 1 yıldır kullanıyorum.

"Ürünü 1 saat ayarlamayla uğraştım. Tabi normalde o kadar uzun sürmüyor salaklık bendeymiş. Neyse gelelim ürüne. Direksiyonumuz çok kalitesiz. Pedalların gacırdamasımı dersin, sağa sola çevirdiğinde kesik kesik dönmeler mi dersin. Üründe bir uzun ömürlülük hissiyatı yok. En fazla 1 sene dayanır gibime geliyor bana. Bir de zibilyon tane oyunda çalıştırdım ama Forza Horizon 4 ve The Crew 2 de bildiğin görmüyor direksiyonu. Ne yaptıysam çözemedim. Zaten dediğim gibi ürün kalitesiz. Ama yine de 90 derece"

Gıcırdama sorununu yaşadım ancak 10 dakika içerisinde çözülebiliyor, basit işlem. Benim sistemim kaldırmadığından o oyunları oynayamadım, o yüzden yorum yapamayacağım ama ETS 2'de ayarları yapınca sorunsuz çalıştı bende. Ek olarak 2. el alırsanız alacağın zevk artar çünkü Logitech ürünleri bu fiyatta 2. ele satılıyor ve onlar gerçekten daha kaliteli ürünler ama eğer sıfır alacaksanız bu fiyata daha iyisini bilmiyorum.

Geri
Yukarı