Direksiyon seti önerisi

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, özellikle F1, asetto ve ETS için direksiyon seti istiyorum. IRacing'i de kesinlikle denemek istiyorum. Fakat bütçem çok yüksek değil. Başlangıç olarak bir set almayı düşünüyorum şimdilik. 3 tane buldum:

İlk 2 direksiyon seti bütçeme daha uygun ve Thrustmaster ile aşırı derecede farkları yoksa ve beni ileride yeni bir set alana kadar idare edebileceklerse bunlardan birisini almayı isterim.
Rampage ve Pxn'in debriyajlı olması hoşuma giden kısımlar. Fakat teknik kısımlarından pek anlamıyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk iki ürün hakkında bilgim yok fakat kaliteli de durmuyorlar. Daha dün G920 aldım sıfır olarak, Thrustmaster ise debriyajsız bir set ileride keşkelere kalmayın bence.

T128 hepsinden çok daha iyidir. G29'la eşdeğer hatta yarı kayışlı olması yönüyle bir tık daha iyidir. Tek sorunu pedal seti iyi değil. Onun da zaten üst model pedalları satılıyor ileride değiştirebilirsiniz. Attığınız diğer setler çok kötü setlerdir kesinlikle tavsiye etmem. Nedenleri:

T
T128 hepsinden çok daha iyidir. G29'la eşdeğer hatta yarı kayışlı olması yönüyle bir tık daha iyidir. Tek sorunu pedal seti iyi değil. Onun da zaten üst model pedalları satılıyor ileride değiştirebilirsiniz. Attığınız diğer setler çok kötü setlerdir kesinlikle tavsiye etmem. Nedenleri:
Teşekkür ederim, acaba pedal setleri için örnek atabilir misiniz?

T

Teşekkür ederim, acaba pedal setleri için örnek atabilir misiniz?
Thrustmaster T-LCM
671025-w432h432.jpg

Thrustmaster T3PA
671292-w432h432.jpg

Thrustmaster T3PA GT Edition
81t2r7ifsfl-ac.jpg

Thrustmaster T3PM
708261-w432h432.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı