Direksiyon seti önerisi

Ellie7091

Centipat
Herkese iyi günler. Yakın zamanda direksiyon seti almak istiyorum. Aklımda Logitech direksiyon seti vardı ama daha uygun sizin de önerebileceğiniz marka varsa önerilere açığım. 3 pedallı / el vitesli olursa daha iyi olur.

Kusura bakmayın belirtmemişim. 5-9 civarı olursa daha iyi olabilir. Logitech 13 bin çevresinde sitelere göre.
2. el T150Rs Pro + altta gönderdiğim Thrustmaster vitesi öneririm.

Kusura bakmayın belirtmemişim. 5-9 civarı olursa daha iyi olabilir. Logitech 13 bin çevresinde sitelere göre.
Biraz daha çıkarsanız:

Son düzenleme:
2. el T150Rs Pro + altta gönderdiğim Thrustmaster vitesi öneririm.
Bu tamamen plastik olan logitech shifter kopyasına vereceğiniz paranın yarısına amazondan amazon shifter satın alabilirsiniz. Tamamen metal ve sert bir vitesdir, gerçek bir araba vitesi gibi hissettiriyor.

Teşekkürler, thrusmaster T150 RS Pro'yu ve vites modellerini inceleyeceğim.
Bahsettiğim vitesi inceledin mi? Bir video linki bırakıyorum inceleyebilmen için, seçim tabiki senin. Bu videoda özellikle 2:15 dakikasına dikkat etmelisin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim vitesi inceledin mi? Bir video linki bırakıyorum inceleyebilmen için, seçim tabii ki senin. Bu videoda özellikle 2:15 dakikasına dikkat etmelisin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceledim hocam, vitesi yıldıza attım. Sadece Amazon'dan hiç alışverişim olmadı. Türkiye satıcısı denk gelirse düşünebilirim.

Geri
Yukarı