Direksiyon seti önerisi

Voxcalibur

Decapat
Klasik oyunlar olan Forza, ETS gibi oyunları oynayacağım. Bütçem 5 bin lira kadar, en çok zorlamayla 8 bin olabilir. Direksiyon hakkında fazla bilgilerim yok ancak okuduğum kadarıyla şunları söyleyebilirim: Bütçeye uyuyorsa Force feedback ve(ya) yaylı geri toplama olması tercihimdir. Aynı zamanda vitesin de dahil olması gerekiyor. Aklımda Snopy Speed W20 vardı fakat zamanında önerilmemiş.

Klasik oyunlar olan Forza, ETS gibi oyunları oynayacağım. Bütçem 5 bin lira kadar, en çok zorlamayla 8 bin olabilir. Direksiyon hakkında fazla bilgilerim yok ancak okuduğum kadarıyla şunları söyleyebilirim: Bütçeye uyuyorsa Force feedback ve(ya) yaylı geri toplama olması tercihimdir. Aynı zamanda vitesin de dahil olması gerekiyor. Aklımda Snopy Speed W20 vardı fakat zamanında önerilmemiş.

Logitech G29.

Snopy falan içi boş plastik hocam. Biraz zorlayıp G29 alabilirsiniz bizzat kendimde kullanıyorum G29+Shifter'ı memnunum.

İkinci el piyasası bana biraz daha son seçim gibi geliyor. Hem bulunduğum yerde pek bulunmaz olması hem de kişisel durumlardan dolayı uzak durmak istiyorum.

@Voxcalibur o bütçelerde sıfır olarak alacağınız Çin malı hiç bir direksiyon seti sizi mutlu etmeyecek emin olun. Çünkü direksiyon seti konusunda Türkiye de Logitech ve Thrustmaster 1 numaradır. Diğerleri yanında oyuncak kalır. Sarı siteden GeT ile alıp kullanabilirsiniz. Zira ben DFGT ve G29'u öyle almıştım.

İkinci el piyasası bana biraz daha son seçim gibi geliyor. Hem bulunduğum yerde pek bulunmaz olması hem de kişisel durumlardan dolayı uzak durmak istiyorum.
Çoğu insan bir heves ile alıp 1 belki 2 ay kullandıktan sonra bir köşeye atıyor. Öyle setleri bulabilirseniz ikinci el alınır hocam.

İkinci elde G29 + shifter bulabilirsiniz. Direksiyon setinde Logitech ve thrusmaster harici bir marka alınmaz.

Öyle demeyelim hocam Fanatec, moza, simucube, simagic gibi markalar çok daha kalileti ürünler yapıyor. Ama bu bütçede evet Logitech Thrustmaster dışında alınmaz.

Geri
Yukarı