Direksiyon seti önerisi

Mudymug

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GeForce RTX 3070 Ti Founders Edition, İntel Core İ5-13600K, 32 GB 4x8 3200 MHz DDR4 RAM, MSI PRO B660-A DDR4, 500 GB + 1 TB M.2 SSD
Merhaba. Ben kendi halinde yayın yapıp oyun oynayan birisiyim. Çok ağır e-racing peşinde değilim. ETS, Forza gibi oyunlarda bana manuel araba deneyimini dibine kadar hissettirecek bir set arıyorum. Hangi seti önerirsiniz?

Moza R5 ile başlayabilirsiniz. 2024 itibariyle artık daha düşük bir set almak gereksiz para vermek olacaktır. Daha ucuz setler var ama kısa süre içinde sizi tatmin etmez hale gelecektir.

Moza R5 ile başlayabilirsiniz. 2024 itibarıyla artık daha düşük bir set almak gereksiz para vermek olacaktır. Daha ucuz setler var ama kısa süre içinde sizi tatmin etmez hale gelecektir.

Türkiye içinde yok diye biliyorum onlar. Buradan temin edebileceğim bir set önerebilir misiniz?

Rampage V902 var kullanmadım ama fiyatına göre iyi gibi viteside var.

Hocam onu aldım ama iade ettim. Force feedback yok ve yamuk duruyordu. Direksiyon açısından da tatmin etmedi.

Türkiye içinde yok diye biliyorum onlar. Buradan temin edebileceğim bir set önerebilir misiniz?
Türkiye içinde olmaz olurmu :) Resmi Distribütörü var. Gelbura.com'a bakabilirsiniz. Resmi ithalatçısı.

Türkiye içinde olmaz olur mu :) resmi distribütörü var. Gelbura.com'a bakabilirsiniz. Resmi ithalatçısı.

Hocam şimdi baktım da o kadar para toplayamam be 😅 maksimum 13K 14K çıkar.

G29+ shifter o zaman. Yükseltirseniz T300 RS GT+ TH8s.
T300 satan bir yer var bizim burada 22k diyor. Ama shifter falan yokmuş içinde. O da çok fazla geldi. G29 düşünüyorum dediğiniz gibi ama emin değilim işte.

Geri
Yukarı