Direksiyon seti sürüşü geliştirir mi?

Yaşın anladığım kadarıyla oldukça küçük. Bu sebepten ikili tartışmalara girmeyeceğim daha fazla. İyi şanslar diliyorum.
Genç kardeşim?, Emin ol senin gördüklerin kadar yaşamışlığım var.
İddialara mı gülim, söylemlere mi.. ceza alacaksınız yaş yarıştırmaktan.
Kime göre neye göre yazık, gerçi hala iade edebilirim kutuları kapalı.
Yani bazılarına göre yazık. Günlerce kamyon simülatörü oynamayacaksan, evet yazık. Araba merakın olsa zaten şimdiye gerçeğini halletmiş olurdun, o yüzden çok kısa sürede bayacak seni. Ama dediğim gibi para var gibi zaten o yüzden millete ne.. gece muhabbetleri işte.

Doğrudur. Direksiyon setiyle 6 ay pratik yapan dostum. İyi geceler diliyorum.
Hocam milletin yaşıyla vurmaya çalışan klasik tiplerdensiniz, Görüşünüzün @Turok_28 Hocamın gözünde hiçbir değere sahip olmadığını içten söyleye bilirim.

6 Ay pratik yapmam konusuna gelince Allaha şükür Şahsi aracım vardı, Dışarda onunla evde T300'le pratik yaptım. Sana maaliyet açısından garip gelebilir ama dururumum Allaha şükür durumum iyi.

İddialara mı gülim, söylemlere mi? Ceza alacaksınız yaş yarıştırmaktan.

Yani bazılarına göre yazık. Günlerce kamyon Simulator'ü oynamayacaksan, evet yazık. Araba merakın olsa zaten şimdiye gerçeğini halletmiş olurdun, o yüzden çok kısa sürede bayacak seni. Ama dediğim gibi para var gibi zaten o yüzden millete ne. Gece muhabbetleri işte.

ETS oynadım bana göre değil sadece Rally hoşuma gidiyor daha uygun fiyatlı cihaz alınabilirmiş o konuda hata ettiğimi düşünüyorum şu anlık, asgari ücret 11 bin oldu zengin değilim para harcamadığım için kazandığım parayla rahat birikim yapabiliyorum.

ETS oynadım bana göre değil sadece Rally hoşuma gidiyor daha uygun fiyatlı cihaz alınabilirmiş o konuda hata ettiğimi düşünüyorum şu anlık, asgari ücret 11 bin oldu zengin değilim para harcamadığım için kazandığım parayla rahat birikim yapabiliyorum.
Uygun cihaz alma, çok dandik oluyorlar. Bunu bilmiyorum, umarım iyidir. 26k buna veren adam asgari ücret almıyordur bence.. almıyorsun değil mi? Neyse yaw, dene gör bize de sonucu söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı