Direksiyon seti sürüşü geliştirir mi?

Hocam milletin yaşıyla vurmaya çalışan klasik tiplerdensiniz, görüşünüzün @Turok_28 hocamın gözünde hiçbir değere sahip olmadığını içten söyleyebilirim.

6 ay pratik yapmam konusuna gelince Allah'a şükür şahsi aracım vardı, dışarıda onunla evde T300'le pratik yaptım. Sana maaliyet açısından garip gelebilir ama dururumum Allah'a şükür durumum iyi.

Ben sıfır bilgiyle 4-5 dersle tek sınavla aldım ehliyeti sandığımdan daha basitmiş oaly, yaşım 25 normal araçlara ilgim yok klasik ve spor araçlar hariç onlara dibim düşmüyor değil :)

Uygun cihaz alma, çok dandik oluyorlar. Bunu bilmiyorum, umarım iyidir. 26k buna veren adam asgari ücret almıyordur bence. Almıyorsun değil mi? Neyse ya, dene gör bize de sonucu söyle.

Asgari alıyorum ama şöyle diyeyim 8500 %90'ı banka hesabına gidiyor o yüzden birikim yapabiliyorum.

Arkadaşlar resimdeki bu seti aldım, 26 bine maal oldu, sizce bu set sürüşümü geliştirir mi? Ehliyetim var ancak deneyim yok gibi bir şey, oyun olarak Rally çok hoşuma gidiyor ancak hiç indirip denemedim. Yapamam diye korkmuyor değilim, set olarak el freni eksik sadece.
Oyuna göre değişir Forzada 599 Evo X ile kıvılcım atarak girersen gelişmez ETS gibi gibisinde olur

Oyuna göre değişir Forza'da 599 EVO X ile kıvılcım atarak girersen gelişmez ETS gibi gibisinde olur.

Forza biraz oyun gibi kalıyor hangisiyle başlayacağımdan kararsızım, ETS de çok kural var kuraldan çok pratiğe ihtiyacım var kuralları kursta öğrendim zaten, bir de tır park etmek ölüm.

Ben sıfır bilgiyle 4-5 dersle tek sınavla aldım ehliyeti sandığımdan daha basitmiş oaly, yaşım 25 normal araçlara ilgim yok klasik ve spor araçlar hariç onlara dibim düşmüyor değil :)

Asgari alıyorum ama şöyle diyeyim 8500 %90'ı banka hesabına gidiyor o yüzden birikim yapabiliyorum.
Hocam aynı şekilde bende klasikleşmiş, Koleksiyon değeri olabilecek araçlara ilgi duyuyorum.

Hocam birikim yapabilmek günümüz şartlarında o kadar olanaksız ki, Tebrik ederim.

Forumda çok fazla kirli bilgi vermeye meilli insanlar var az önce örneğini gördüğümüz gibi. Seti İyi ki almışsınız, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Hocam aynı şekilde bende klasikleşmiş, koleksiyon değeri olabilecek araçlara ilgi duyuyorum.

Hocam birikim yapabilmek günümüz şartlarında o kadar olanaksız ki, tebrik ederim.

Forumda çok fazla kirli bilgi vermeye meilli insanlar var az önce örneğini gördüğümüz gibi. Seti iyi ki almışsınız, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Ben teşekkür ederim bakalım nasıl gelişecek olaylar bunun gibi benzer 1-2 konu daha açarım ileride konuşuruz iyi geceler.

Arkadaşlar resimdeki bu seti aldım, 26 bine maal oldu, sizce bu set sürüşümü geliştirir mi? Ehliyetim var ancak deneyim yok gibi bir şey, oyun olarak Rally çok hoşuma gidiyor ancak hiç indirip denemedim. Yapamam diye korkmuyor değilim, set olarak el freni eksik sadece.
Simülasyon oyunları oynarsan gelişir.

Geri
Yukarı