Direksiyon Seti Tavsiyesi

ALP2004

Decapat
Arkadaşlar selam herkese. Uzun zamandır içimde bir ukde kalan direksiyon seti konusunu aileme tekrar açtım. 2. el açısından çok fazla uğraş ve riskli gördüklerinden kesinlikle istemiyorlar. Ve ayrıca bir bilgisayar ekipmanına 1000 TL üstü vermeyi de delilik gibi gördüklerinden 2. el cephesini tamamen kapattım.

Şimdi, 0 cephesine gelirsek araştırmalarım sonucunda Snopy'nin yeni modeli olan Rampage V900S modelini gayet iyi olarak gördüm fakat oyun içinde titremeler yapması beni korkutuyor. Malzeme kalitesi açısından gayet güzel olacağından şüphem yok (Snopy her ne kadar acemi olsa da malzemesini hem V5H hem de V900S'te gayet güzel kauçuklar ve demir parçalardan oluşturuyor).Ama sonrasında eskiden dolabımda eskitip daha sonra beklemiş haliyle oynamaya kalkıp bozduğum Snopy V5H modelini tekrar düşündüm. Arduino ile modifiye yapıp keyfime bakabileceğimi düşünüyorum.

Naçizane ve çok değerli fikirlerinizi beklemekteyim herkese iyi günler.

.

.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun keyfi için 900 derece dönen bir set kullanmanız daha iyi. Ama 1000 lira bandında varmı bilmiyorum. Ufak bir masrafla elinizdeki direksiyon setine potansiyometre ve arduino ile bu özelliği sağlayabilirsiniz. Tavsiyem 1000 TL'yi köşeye atın biriktirin. Logitech G29 alana kadar arduino ile yaptığınız seti kullanırsınız.

İlk attığın Snopy (V900-S) direksiyon zaten 900 derece. İkinci o parayı haketmiyor 180 derece ve zevk vermez. İlk attığın ürün 900 derece olduğundan mantıklı.

V900S oyunlarda titreme yapıyor acaba Driver geldiğinde titreme geçer mi? Bir yerde görmüştüm çıkınca düzelir dedi. Acaba bu yüzen V900S direksiyondan vazgeçmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı