Direksiyon seti vs VR gözlük

VR tarafına Half Life dışında pek kaliteli oyun gelmediği için sizin yerinizde olsam direksiyon seti alırdım. Fiyat performans konusunda şu direksiyon setlerini önerebilirim.
Bu seti kendim de kullanıyorum ve memnunum zaten piyasada bilindik bir set.
Bu sette bir arkadaşım da var o da yine aynı şekilde memnun.
Bunlarla güncel oyunlarda zevk alamaz, bunları alacağı parayı fakirlere dağıtsın daha çok zevk alır.

VR tarafına Half Life dışında pek kaliteli oyun gelmediği için sizin yerinizde olsam direksiyon seti alırdım. Fiyat performans konusunda şu direksiyon setlerini önerebilirim.
Bu seti kendim de kullanıyorum ve memnunum zaten piyasada bilindik bir set.
Bu sette bir arkadaşım da var o da yine aynı şekilde memnun.
Allah aşkına direksiyon seti diye attıklarınıza bakar mısınız, bunlar nedir? Bunları yapan firmalar bile bunlara direksiyon demiyordur.

Allah aşkına direksiyon seti diye attıklarınıza bakar mısınız, bunlar nedir? Bunları yapan firmalar bile bunlara direksiyon demiyordur.
Aklıma bunlar geldiği için bunları attım. Daha iyisini atarsanız arkadaş faydalanacaktır burada benimle çelişmek yerine arkadaşın derdine siz çözüm bulabilirsiniz. İyi akşamlar.

Aklıma bunlar geldiği için bunları attım. Daha iyisini atarsanız arkadaş faydalanacaktır burada benimle çelişmek yerine arkadaşın derdine siz çözüm bulabilirsiniz. İyi akşamlar.
Önceki mesajlarımı okursanız zaten görürsünüz yardımcı olduğumu. Bütçesini belirttiği an öneri yapacağım. Size de iyi akşamlar.

@bekolacim Hocam bu işe girerken bütçe çok önemli. 20-30 bine çıkmayı düşünüyor musunuz? Bir de yurtdışından almaya sıcak bakıyor musunuz?

@bekolacim hocam bu işe girerken bütçe çok önemli. 20-30 bine çıkmayı düşünüyor musunuz? Bir de yurt dışından almaya sıcak bakıyor musunuz?

Ben VR ve direksiyon seti arasında kalmıştım hangisi mantıklı olur diye öneriye gerek yok siz sordunuz diye cevap verdim yani konuyu kapatabiliriz teşekkürler yardımınız için.

@bekolacim setler hakkında bir sorunuz olursa bana etiket atabilirsiniz. Bilgim dahilinde yardımcı olurum.

Geri
Yukarı