VR ve direksiyon seti yapmak ne kadara mâl olur?

Zwsup

Decapat
Daha fazla  
Selam, şu aralar bilgisayarımı yükselttiğim için biraz bir şeyler yapmak istiyorum. Eğlenebileceğim şekilde atıyorum istediğim zaman direksiyonu, gözlüğü bir tarafa koyup Valorant CS:GO oynayıp canım sıkılınca da araba yarışı atıyorum onun gibi VR ve direksiyonu kullanacağım oyunları oynamak istiyorum. Sizce tahmini bu setup ne kadara mal olur? Monitör ve PC dahil olmayacak.

VR 12.000 TL
Direksiyon 8.000-15.000 arasından başlar ucu bucağı yoktur. Bunların yanında bir de kokpit yaparsanız çok daha gerçekçi hissiyat sağlarsınız. Alüminyumdan kokpit 40×80 mm'den yaklaşık 1500 TL tutar koltuğu da çıkma da bakabilirsiniz orijinal Sparco New Sprint (7.000) de bakabilirsiniz.
200-300 TL'ye de DIY Rüzgar Simülasyonu yaptınız mı motion sickness da olmaz mis gibi olur.
Önerdiğim direksiyon setlerine bakabilirsiniz:
VR için bulabiliyorsanız HP Reverb G2 en iyisidir bu konuda. Onun dışında Pico 4 ve Quest 2 de iyidir. Zamanınız varsa Quest 3'ü de bekleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı