Direksiyon seti yapmak istiyorum

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuda bilgisi olanlar bana danışırsa çok ama çok sevinirim. Hassas direksiyon ve fren istiyorum, yani az basınca az devir veren. Lehim ve Arduino'dan anlamam. YouTube'da ya çok basit ya da çok zor var. Direksiyon olarak mouse kullanmayı düşünüyorum. Özellikle gaz, fren debriyaj ve h-vites konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Maddi olarak pek bir şey yapamam(basit malzemeler alabilirim ama potansiyometre falan alamam maalesef) bu arada evde lehim makinesı yok, olsa ufaktan da olsa bir şeyler yapardım. Bu arada çok süper bir şey beklemiyorum ama gideri olsun, en azından G25 hissiyatı versin. Malum en düşük fiyatı 1200 TL.

Son düzenleme:
Dostum elimde kullanmadığım bir direksiyon ve gaz pedalı mevcut kendisi çalışır durumda eğer lazım olacaksa (malzeme olarak, ya da direkt kullanırsın) çok cüzi bir fiyattan bırakabilirim sana.

Dostum elimde kullanmadığım bir direksiyon ve gaz pedalı mevcut kendisi çalışır durumda eğer lazım olacaksa (malzeme olarak, ya da direkt kullanırsın) çok cüzi bir fiyattan bırakabilirim sana.
Marka modeli ne? Eğer 180 dereceyse bende de var teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı